Газета по-надвірнянськи
 

День пам`яті героїв Крут

28 січня 2011, 13:25 | Рубрика: Влада, Духовність Версія для друку Версія для друку 821 переглядів

Шановні краяни!

Дата 29 січня увійшла в українську історію як день пам’яті мужніх героїв, котрі душу й тіло поклали за самостійність, волю та незалежність Батьківщини.

93 роки тому біля станції Крути кілька сотень київських студентів та гімназистів вступили у нерівний бій із більшовицькою армією. І хоча кожного з цих юних лицарів духу переповнювало бажання жити і творити, вони свідомо йшли на смерть. Жоден із них не зламався, не покинув передових позицій. Молоді звитяжці проявили справжню жертовність та відданість. Власним прикладом вони стверджували, що український дух незборимий та непохитний.

Сьогодні ми повинні пам’ятати про крутянський подвиг, щоб так само віддано і щиро могли стати на захист національних інтересів України.  Наша пам`ять про Крути – той дзвін, який повинен відгукнутися у серцях святою і щирою любов`ю до рідної держави  і кликати до єдності.

Схилімо наші голови у глибокій пошані перед їх світлою пам`яттю. Віримо, що сьогоднішня молодь й  усі ми в умовах незалежної Української держави достойно витримаємо іспит на побудову могутньої демократичної, правової держави, ім`я якої – Україна!

Володимир КАЛІЧКО,

голова районної держадміністрації.

Василь ПОПОВИЧ,

голова районної ради.

Зіновій АНДРІЙОВИЧ,

Надвірнянський міський голова.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!