Газета по-надвірнянськи
 

День Соборності відзначали у Делятині

28 січня 2011, 13:11 | Рубрика: Духовність, Новини, Свята Версія для друку Версія для друку 751 переглядів

У Делятині 23 січня ц. р. до Дня Соборності України біля пам`ятного знака-каплички «Бор­цям за Волю України» відбувся урочистий мітинг, в якому взяли участь заступник голови районної ради Іван Степник і Делятинський селищний голова Михайло Косило.

Святкування поблагословив отець-парох УГКЦ Петро Голіней. До пам`ятного знака «Борцям за Волю України» активісти ВО «Свобода» поклали вінок.

Творчий колектив «Черлені пацьор­ки» під керівництвом депу­тата районної ради Володимира Черленюка виконав пісню «Люблю Ук­ра­їну».

Голова Делятинського осередку ВО «Свобода» Олександр Костик пригадав, як 21 січня 1990 року, саме з цьо­го місця ми, делятинці, вирушили підтримати живий ланцюг національної єдності від Києва до Львова.

Голова Ланчинського осередку ВО «Свобода» депутат районної ради Михайло Іваночко за­кликав до єдності і нагадав, що приклад і натхнення треба брати з тих славних синів і дочок укра­їнського народу, могили яких розкидані по всіх закутках України – з Гетьманщини, холодноярівців, вояків ОУН-УПА, патріотів України, які в 1990-му живим ланцюгом з’єднали Схід та Захід. Завдяки Герою Укра­їни С. Бандері, носимо славне ім’я – «бандерівці» і пишаємося з того, тому з гордістю пронесемо це ім’я та відстоїмо нашу Собор­ність.

Учасники мітингу проспівали гімн січового стрі­лецтва «Червона калина».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!