Газета по-надвірнянськи
 

Готуємось до відзначення 15-річчя Конституції України

6 січня 2011, 11:32 | Рубрика: Влада, Духовність, Закон Версія для друку Версія для друку 952 переглядів

Згідно з розпорядженням райдержадміністрації створено оргкомітет з відзначення в ра­йоні 15-ї річниці Конституції Ук­раїни.

Голова оргкомітету – заступник голови РДА Богдана Ковалюк, заступник голови оргкомітету – заступник начальника відділу культури і туризму РДА Ольга Багрійчук, секретар – в. о. начальника відділу з питань внутрішньої політики та зв`яз­ків з громадськістю апарату РДА Володимир Івасик.

Затверджено відповідний план заходів, аналогічний якому рекомендовано розробляти місь­кому, селищним та сільсь­ким головам.

Серед заходів затвердженого плану передбачається, зокрема: впорядкувати об`єкти культурної спадщини, пам`ятники та місця поховання осіб, які загинули в боротьбі за свободу і незалежність України, організувати святкове оформлення населених пунктів району, звернути увагу на належний стан державної символіки. Заплановано також проведення в бібліотеках району книжкових виставок та інших тематичних заходів, що ілюструють процес прийняття Основного Закону України, історію національного законотворення та спрямовані на формування правової культури, поваги до Конституції України, отримання знань про права та обов`язки лю­дини і громадянина.

З нагоди 15-ї річниці Конституції України у районному будинку культури, зокрема, та в населених пунктах району загалом проведуть урочисті засідання та святкові концерти за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичних пар­тій та громадських організацій. Заплановано також тематичні бесіди, лекції, конференції, «круглі столи» за участю науковців, представників громадськості.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!