Газета по-надвірнянськи
 

Книга народжує читача

28 січня 2011, 13:14 | Рубрика: Культура, Новини Версія для друку Версія для друку 746 переглядів

У цьому переконаний депутат обласної ради Юрій Дерев’янко. Тому ще на початку навчального року започаткував акцію «Подаруй дитині книгу».

Із доброї руки мецената учні 3-4-х класів майже 40 сіл Надвірнянського району отримали дитячі Біблії. Шляхетну справу Юрій Дерев’янко продовжує далі. Понад 170 таких книг він подарував для Надвірнянської централізованої бібліотечної системи, яка в свою чергу розповсюдить видання у сільські біб­ліотеки. Депутат переконаний: Біблія – це настільна кни­га для кожної родини, яка зароджує у дітей зерна добра та любові.

Найбільше тішаться виданням бібілотекарі. Адже саме книгам, формулярам та абонементам вони присвятили своє життя. Кажуть, читачів попри масову комп`ютеризацію суспільства не бракує. Уподобання у них теж різні. Бюджетного асигнування на придбання літератури цього року немає, тож кожна подарована кинга – на вагу золоту, каже Марта Кушнерчук, директор Надвірнянської централізованої бібліотечної системи.

Юрій Дерев’янко подарував також комплект літератури для найменших прикарпатців. Однак те, що новий рік біліотекарі розпочинають із подарованої Біблії, вважають символічним. Тому сподіваються, що цілий рік працюватимуть під Божим благословенням.

Ганна КАЗЮК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!