Газета по-надвірнянськи
 

Різдвяне послання Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ єпископа Миколи Сімкайла

6 січня 2011, 11:28 | Рубрика: Духовність, Свята Версія для друку Версія для друку 783 переглядів

Всечеснішим отцям, преподобним ченцям, черницям, усім вірним єпархії

«Сьогодні народжується від Діви той, хто в руках своїх тримає все створіння. Як людина, сповивається той, хто, як Бог, неосяжний; в яслах лежить той, хто небеса спочатку утвердив словом;… Жених Церкви приймає мудреців і Син Діви одержує від них дари…». (Стихира 9 часу)

Христос рождається! Славіте Його!

Із Божою допомогою та ласкою Святого Духа ми знову сьогодні, у цей прекрасний і радісний день Різдва Христового, линемо думками до Ви­флеємської печери, де у місті Давидовім народився Спаситель всьому людству.

Мов теплі промені сонця прорізують морозний ранок, так ангели Божі понад дві тисячі років тому сповістили убогим пастушкам про наро­дження Божого Сина.

У цей радісний для нас день, коли, як Божі діти, наслідуючи Божу Матір і праведного об­руч­ника Йосифа, убогих пастирів та мудрих волхвів, які перші привітали Сина Божого, ми прийшли до Храму Божого, щоби поклонитись Божому Дитяткові, та радісно славити Його, як Царя Слави, що лежить на сіні: «Таїнство бачу я дивне й преславне, небом стає вертеп, престолом херувимським – Діва, оселею – ясла, в яких лежить неосяжний Христос Бог. Його, оспівуючи, величаю!» (Канон утрені).

Хочеться сьогодні звернути особливу увагу на наших дітей і молодь, як майбутнє нашої України, скласти щирі подяки вам, дорогі батьки і матері, за дар життя для своїх дітей. Хочу також пригадати всім християнським родинам про те, що народжувати дітей, – це є Божий привілей і ваше завдання. Поряд із народженням, не менш важливим завданням є гідне християнське їх виховання, держава повинна сприяти Церкві і всім освітнім закладам виховувати гідних християн та патріотів української нації.

У цей світлий Різдвяний день щиро обнімаю вас, дорогі мої у Христі брати і сестри, найдорожчі моєму серцю діти і молоде, яким я най­більше присвячую своїх молитов і розважань, та здоровлю вас із цим радісним днем Різдва Божого Сина.

Бажаю щоб усі ваші родини були святими і духовно багатими, щоб у ваших родинах був Мир Христовий, завжди спільна молитва і злагода, діти нехай приносять вам земне щастя, достаток в домі і радісні усмішки. Хто в старості – нехай буде підтриманий на дусі, а ми розділимо з вами ваші нелегкі випробування, засмучені радійте Різдвом Господнім. Молоді, завжди радійте в Господі, хворі, не втрачайте надії на Бога і молитву своїх душпастирів. Усім веселих Різд­вяних свят.

Христос Рождається! Славіте Його!

З Архієрейським благословенням

Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії,

єпископ Микола Сімкайло.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!