Газета по-надвірнянськи
 

Виконавча влада за роботою

28 січня 2011, 13:16 | Рубрика: Влада, Новини Версія для друку Версія для друку 952 переглядів

24 січня

На засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при голові РДА В. Калічкові та першому заступнику голови РДА В. Янцюку обговорено питання щодо вжиття невідкладних заходів з берегоукріплення р. Бистриця в мік­рорайоні важливих об’єктів життєзабезпечення: водозабору (пер­ший підйом) та зони відпочинку. Ви­рішили вивчити можливість провести берегоукріплення власними силами, а також подати клопотання про виділення коштів в обласне Держуправ­ління охорони навколишнього природного середовища. Уже нас­тупного дня, 25 січня голова РДА В. Калічко з представниками підприємства ПМК-118 вирішував питання щодо складання кошторисної документації для берегоукріплення р. Бист­риці Надвірнянської.

***

Заступник голови РДА Богдана Ковалюк провела нараду з керівниками структурних підроз­ділів РДА  щодо проведення 4-го Форуму молодіжних громадських організацій, який  відбудеться 4 лютого 2011 року. Його мета – консолідація зусиль представників молодіжних організацій та органів виконавчої влади щодо протидії негативним явищам у середовищі молоді, вирішенні проблем змістовного молодіжного дозвілля, зменшення част­­ки безробіття в молодіжному середовищі, залучення молоді до написання проектів на здобуття малих грантів, а також висвітлення позитивних моментів у діяльності молодіжних організацій. Завдання Форуму – забезпечити конструктивний діалог молоді і влади для планування й реалізації молодіжної політики в районі. Ке­рівникам відділів РДА – у справах сімї, молоді та спорту, служби у справах дітей, внутрішньої політики, освіти, культури, РЦСССМ, центральної райлікар­ні, РВ УМВС та інших структурних підрозділів доручено забезпечити належне проведення Форуму.

***

Заступник голови РДА Степан Іроденко провів нараду щодо ста­білізації цінової ситуації на споживчому ринку району та необ­грунтованого зростання цін на основні продукти харчування за участю конт­ролюючих служб району. Робочій групі з проведення перевірок дотримання державної дисципліни цін доручили забезпечити контроль за недопущенням зростання цін.

Того ж дня він разом із Делятинським селищним головою Михайлом Косилом обговорив з ке­рівницт­вом ТзОВ «Серін» мож­ли­вість створення додаткових робочих місць на цьому підпри­ємстві. Степан Іроденко мав зуст­річ з інвесторами щодо спору­дження стадіону в цьому селищі.

25 січня

Голова РДА Володимир Ка­ліч­ко провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району, на якій обговорили питання про моло­діж­ну злочинність. Вирішили сконцентрувати зусилля відділів РДА – освіти, у справах сімї, молоді та спорту для вжиття конкретних заходів з попередження цього негативного явища.

***

Перший заступник голови РДА В. Янцюк провів нараду щодо газифікації с. Пасічна та встановлення водопроводу за участю представників управління капбудівництва ОДА, Пасічнянської філії ДП «Львівгазвидобування» та НГВУ «Надвірнанафтогаз». Вирішили надалі продовжувати фінансування робіт.

26 січня

Голова РДА В. Калічко зуст­рівся з жителями с. Красної щодо газифікації цього населеного пунк­ту. Вирішили створити ко­оператив та узгодити шляхи вирішення цієї проблеми, а також замовити для цього кошторисну документацію.

***

Голова РДА В. Калічко та голова районної ради В. Попович від­відали ТзОВ «Агрофірма «Добробут Прикарпаття» у Перерослі, де вирощують індиків та реалізують їхнє м`ясо. На нараді з участю за­ступ­ника голови РДА В. Гурея та начальника відділу агропромислового розвитку РДА Д. Кріцака рекомендовано фермерам району вивчити і запозичити цей досвід з вирощування індиків, а також обговорили можливість розширення виробничих потужностей з вирощування молодняка індиків.

***

При першому заступнику голови РДА В. Янцюку на засіданні комісії обговорено питання щодо обстеження житлових умов проживання у гуртожитку на вул. Промисловій у Биткові за участю селищного голови Івана Годзюра та представника НГВУ «Надвір­нанафтогаз».

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!