Газета по-надвірнянськи
 

З Новим роком та Різдвом Христовим!

6 січня 2011, 11:30 | Рубрика: Духовність, Свята Версія для друку Версія для друку 857 переглядів

Дорогі і возлюблені в Христі брати і сестри. Ось уже більше як 2000 років ми святкуємо Різдво Христове – найвеличніше свято всього християнства, а краще сказати всього людства, бо Син Божий, Творець Всесвіту, став людиною. Різдво Христове – це свято любові. Любов, котру принесло на землю Різдво, зобов’язує нас до внутрішнього відродження, до оновлення усього сущого: людини, сім’ї, нації, держави, всесвіту.

Різдво Христове – це подія, яка сталася в часі, але має силу вічності. Народження у вифлеємському вертепі Сина Божого є свідченням невимовної та безмежної Божої любові до роду людського, це акт Божого Промислу, Божої опіки над світом та людиною.

До пришестя Христа на землю людство у своїй більшості забуло про духовні потреби, жило тільки задля плотських пристрастей, без правди Божої. І життя втратило сенс. Царювали неправда і зло. Зникла любов. Людина людині стала ворогом. Що далі? Куди йти? Де правда? Тогочасні мудреці і філо­софи говорили, що людство може врятуватися від морального розладу тільки тоді, коли Сам Бог зійде на землю…

І Син Божий зійшов на землю, принісши мир. Господь дарував закон любові до ближнього, взаєм­ного служіння одне одному, мирного співжиття. Спаситель заповідав також і мир внутрішній – мир душі, що є благодатним плодом Духа Божого. Такий мир є джерелом спокою і прощення для кожної людини.

Тож закликаємо всіх Вас у світлі Різдва Христового очиститися від скверни, відродити наші душі й серця у покаянні, любові, терпимості один до одного і всепрощенні. Різдво Христове – як нове очищення, воно виводить нас із темряви до світла, зцілює духовно, об’єднуючи в єдину могутню християнську родину.

У цей надзвичайно складний час ми всі повинні пройнятися духом різдвяної любові й будувати нове життя у світлі Христових заповідей любові, толерантності та взаєморозуміння. І нехай оцей всемогутній, преображаючий дух світлого Народження Христового запанує в наших серцях нині, і повсякчас, і на віки вічні!

Христос Рождається! Славімо Його!

Митрополит Галицький кир Андрій,

керуючий Івано-Франківською єпархією УАПЦ.

Єпископ-ординарій Івано-Франківської єпархії УГКЦ

кир Володимир Війтишин.

Єпископ Коломийський кир Іоан,

керуючий Коломийської єпархії УПЦ КП.

Архиєпископ Івано-Франківський і Галицький кир Іоасаф,

керуючий Івано-Франківської єпархії УПЦ КП.

Єпископ-ординарій Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ

кир Микола Сімкайло.

Єпископ Івано-Франківський кир Пантелеімон,

керуючий Івано-Франківської єпархії УПЦ.

Єпископ-емерит Івано-Франківської єпархії УГКЦ

кир Софрон Мудрий.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!