Газета по-надвірнянськи
 

Доступ в Інтернет – через «Укртелеком»

18 лютого 2011, 11:53 | Рубрика: Економіка, Новини, Технології Версія для друку Версія для друку 1,234 переглядів

Найприбутковішою послугою в Надвірнянському цеху телекомунікаційних послуг № 10 сьогодні став Інтернет. Тому керівництво структурного підрозділу Івано-Франківської філії ВАТ «Укртелеком» вишукує різні можливості, щоб і надалі розширювати в Надвір­нянщині мережу Інтернет.

– У районі, – каже начальник ЦТП № 10 Юрій Іроденко, – більше двох тисяч абонентів. Поки що наша послуга серед інших операторів, котрі її надають, найкраща за швидкістю та якістю надання, а також за оплатою. Запроваджена система Інтернет у Надвірній на центральній автоматичній станції (АТС), на аналогічній АТС, котра у мікрорайоні на вул. Руднєва, у мікрорайоні ТзОВ «ЛК Ін­терплит Надвірна», у с. Стримба, селищах Ланчин і Делятин.

Є багато бажаючих під`єднатися до мережі Інтернет. І керів­ництво цеху регулярно скеровує свої пропозиції у ВАТ «Укр­телеком» щодо розширення у районі цієї послуги в інших населених пунктах. Хоча це і дещо дорого для акціонерного товариства, але у Надвірній сподіваються, що кількість абонентів даної категорії зростатиме. Можливо, ще і в цьому році Інтернетом від «Укртелекому» скористаються жителі кількох сіл.

Юрій Іроденко вважає недоцільним перечисляти їх назви, аби не створювати навколо цього певного ажіотажу. Зрештою, це комерційна таємниця ВАТ «Укртелеком». Однак, переконаний, що мережа Інтернет дедалі активніше охоплюватиме населені пункти регіону, оскільки у стадії виготовлення відповідний проект.

Микола ПИТЛЮК

«Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!