Газета по-надвірнянськи
 

«Фронт Змін» оголосив мобілізацію всіх підприємців для того, щоби внести зміни до Податкового кодексу

25 лютого 2011, 12:38 | Рубрика: Влада, Економіка, Новини, Політика Версія для друку Версія для друку 818 переглядів

Введення в дію з 1 січня 2011 року Податкового кодексу спричинило масове згортання малого бізнесу. За словами старшого юриста компанії «МТС-консалтинг» Олександра Мініна, наприкінці минулого – на початку нинішнього року кількість охочих стати підприємцями в Україні зменшилася на 50-60%. І в кілька разів зросла кількість тих, котрі хочуть ліквідувати своє підприємство.

Ні сам Податковий кодекс, ні величезні – у трьох томах – коментарі до нього, так і не пояснили платникам єдиного податку: коли, яку суму і в яких випадках вони мають платити? У такій невизначеній ситуації біль­шість підприємців вирішили не піддавати себе ризику санкцій за несплату податків. Із кінця 2010 – початку 2011 року сотні тисяч представників малого бізнесу, які працювали на спрощеній системі, здали свої свідоцтва про підприємницьку діяльність. І кіль­кість таких заяв, за даними подат­ківців, лише зростає. Це означає, що малий бізнес знову «йде у тінь».

Минулого тижня «Фронт Змін», який першим, ще торік улітку, почав боротьбу за вето президента на Податковий кодекс і разом з усіма під­приємцями домігся цього вето на Майдані, – почав збір пропозицій з метою змінити вже чинний Податковий кодекс. Із ініціативи територіальних організацій партії по всій країні відбуваються «круглі столи» з представниками малого бізнесу, на яких висувають пропозиції щодо вдосконалення цього документа. Все це є підготовкою до Всеукраїнського форуму підпри­єм­ців. Розроблені на цьому форумі пропозиції народний депутат Арсеній Яценюк внесе до парламенту у вигляді законопроекту змін до Податкового кодексу. З цією метою на сайті партії «Фронт Змін» відкрито «пряму лінію» для прийому пропозицій підпри­ємців, які вже надходять з усіх регіо­нів країни.

У «Фронті Змін» переконані, що навесні цього року у Верховній Раді необхідно проаналізувати, що дала Україні податкова реформа. Лідер партії Арсеній Яценюк уже вніс необхідний для цього проект постанови. «Будь-яка податкова реформа має сприяти трьом речам: це покращення умов ведення бізнесу, створення нових робочих місць та соціальний захист малозабезпечених, – переконаний Арсеній Яценюк. – Але нічого цього у кодексі немає. Нові робочі місця влада створює тільки для себе, скорочених для виду чиновників знову праце­влаштовують, а на місці одного скасованого міністерства зростають два нові державні агентства і один департамент», – заявив Арсеній Яценюк.

Голова Івано-Франківської обласної організації політичної партії «Фронт Змін» Володимир Шкварилюк упевнений, що наступні вибори обнулять рейтинг тих, котрі не готові до партнерства з бізнесом.

Красномовний приклад цьому – віце-прем’єр Сергій Тігіпко, партія якого «Сильна Україна» після участі свого лідера у розробці Податкового кодексу, а тепер вже і пенсійної реформи – стрімко втрачає прихильників.

Прес-центр політичної партії «Фронт Змін».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!