Газета по-надвірнянськи
 

Обговорила громадсько-політична рада Надвірнянщини

25 лютого 2011, 12:35 | Рубрика: Влада, Новини, Політика Версія для друку Версія для друку 824 переглядів

23 лютого відбулось чергове засідання громадсько-політичної ради Надвірнянщини, в якому взяло участь 13 членів ради та секретар міськради Тарас Пекарський.

Заслухано інформацію Тараса Пекарського і Михайла Андрійовича щодо встановлення стату­ї-каплички Богоматері біля новобудови торгового центру «Полярис» та рекомендовано на наступне засідання представити будівельний проект для погодження з релігійною громадою й виконавцем робіт.

З питання будівництва пам’ятника Борцям за Волю України Я. Лесюк проінформував присутніх, що, на превеликий жаль, керівники Надвірнянської РДА та районної ради до сьогодні не надали інформації на питання, які були задані владі району 24 грудня 2010 р. на Форумі громадських організацій при РДА і на листи звернення координаційної ради (колективне звернення) з даного питання та у т. ч. лист № 1/3 від 8 грудня 2010 р.

Доручено Я. Лесюку особисто зустрітися з головами РДА і ради з даних питань до наступного за­сідання, а також звернутися до ЗМІ району та ТРК «Надвірна» якомога швидшого проведення громадського опитування про те, яким хочуть бачити жителі міста і району пам’ятник Борцям за Волю України та його місця роз­міщення. За зібраними матеріалами провести громадські слухання.

Координаційна рада підтримала чергове звернення, відкритий лист до голови судової палати Івано-Франківського апеляційного суду політв`язня, члена координаційної ради Володимира Андрушка.

Питання про функціонування міських автозупинок і пасажирських перевезень обговорять після спільних погоджень із РДА, місь­кою та районною радами.

На наступному засіданні обговорюватимуть питання про стан медичного обслуговування жителів міста і району. Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь. Нагадуємо, що засідання ради проводимо щосереди о 17-ій год. у приміщенні будинку «Просвіта» на вул. Мазепи, 36 у Надвірній.

За інформацією

Ярослава ЛЕСЮКА,

голови громадсько-політичної ради Надвірнянщини.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!