Газета по-надвірнянськи
 

Привітали захисників Вітчизни

25 лютого 2011, 13:02 | Рубрика: Влада, Духовність, Новини, Свята Версія для друку Версія для друку 1,008 переглядів

23 лютого ц. р. у військовій частині, розташованій на території Делятинської селищної ради, відбулися урочисті збори з нагоди Дня захисника Вітчизни.

Крім командира військової частини Юрія Грицика та Делятинського селищного голови Михайла Косила особовий склад привітав заступник голови районної ради Іван Степник, підкресливши, зокрема, що «небагато у нас таких важливих дат, як день тих, чия про­фесія – Батьківщину захищати. За Тарасом Шевченком, «у своїй хаті – своя сила і правда, і воля». Тому маємо обов`язково шанувати людей, чий святий обов`язок – захищати свою хату, боронити свою правду своєю силою і волею.

Подвиги захисників Віт­чизни – це та велика і велична правда історії, яку не спо­творити і не перекреслити жодним змінам у сучасному мінливому світі. Це постійна школа виховання молоді, яка присвятила себе військовій професії і служить справі збе­реження миру у своїй країні та далеко за її межами. Це взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єд­ності всіх поколінь нашого народу. У кожному домі віддають данину шани й поваги тим, хто в лиху годину війни мужньо боронив українську землю. Захисників Вітчизни вшановує вся Україна…».

Від імені голів районної ради Василя Поповича та райдержадміністрації Володимира Калічка Іван Степник вручив командуванню частини вітальний адрес.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!