Газета по-надвірнянськи
 

РДА: день за днем

25 лютого 2011, 12:54 | Рубрика: Влада, Новини Версія для друку Версія для друку 1,294 переглядів

Голова РДА Володимир Калічко провів нараду щодо вивезення та утилізації твердих побутових відходів у населених пунктах району за участі першого заступника голови РДА В. Янцюка, ке­рівників комунальних під­приємств району, 11-и керівників органів місцевого самоврядування району.

Голова РДА констатував прикрий факт, що зараз із території населених пунктів району 30 відсотків сміття вивозять комунальні підпри­ємства, решта ТПВ утворюють стихійні звалища. Комунальні підприємства та керів­ники органів місцевого самоврядування недопрацьовують у даному напрямі, не проводять роз`яснювальної роботи із жителями. Начальнику управління архітектури, будівництва та ЖКГ РДА Лідії Захарко доручено досконало вивчити законодавство щодо вивезення та утилізації твердих побутових відходів (ТПВ), а також подати пропозиції щодо покращення якості надання послуг комунальними підприємствами.

Вирішенню цієї болючої для району проблеми присвячена нарада з працівниками структурних підрозділів РДА, які закріплені за населеними пунктами. Голова РДА В. Калічко дав доручення спільно із сільськими головами розробити пропозиції щодо вирішення питання вивезення сміття з кожного населеного пункту району. «Ми повинні спільними зусиллями разом із сільськими головами подолати проблему засмічення території нашого району. Це наша земля, за чистоту якої ми відповідаємо перед прийдешніми поколіннями!» – наголосив голова РДА.

* * *

Заступник голови РДА Володимир Гурей провів нараду з представниками державних служб району, а саме: Державної інспекції захисту рослин, Державної карантинної інспекції, Головної державної технічної інспекції, Управління ветеринарної медицини, Державної інспекції з якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції, Державної насіннєвої інспекції та відділу агропромислового розвитку РДА.

На нараді обговорили особливості діяльності даних інспекцій, планування їхньої роботи на місяць та І півріччя 2011 року. Керівникам інспек­цій доручено щомісяця доповідати про результати роботи, а у випадку виникнення непередбачуваних ситуацій повідомляти заступника голови РДА В. Гурея.

* * *

Володимир Калічко у селах Пнів, Пасічна, Бистриця, Зелена вивчав ситуацію та визначав із місцевими керівниками заходи, спрямовані на протидію можливим наслід­кам повені у цьому році.

Голова РДА Володимир Калічко зустрівся з начальником Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Івано-Франківській області Віктором Сікорським. Обговорено ситуацію щодо фінансування робіт із відновлення берегів річки Бистриця Надвірнянська у мікрорайоні водозабору 1-го підйому та у зоні відпочинку м. Надвірна.

* * *

Під час зустрічі голови РДА Володимира Калічка з Надвірнянським міським головою Зіновієм Андрійовичем, начальником НГВУ «Над­вірнанафтогаз» Володимиром Чуприною та пред­став­ником інвестиційної ком­панії йшлося про виділення земельної ділянки для нового полігону твердих побутових відходів.

Наступного дня голова РДА Володимир Калічко про­вів нараду щодо виділення земельної ділянки для нового полігону твердих побутових відходів за участю першого заступника голови РДА Василя Янцюка, міського голови Зіновія Андрійовича, його першого заступника Олега Йосипенка. Для нового сміттєзвалища потрібно 24 га землі. Погоджену територію обслуговує Надвірнянська міська рада. Вирішено виїхати на місце для огляду відведеної ділянки та визначення об’єму робіт з облаштування під’їзду до нового полігону твердих побутових відходів.

Голова РДА Володимир Калічко, перший заступник голови РДА Василь Янцюк зустрілися з директором Івано-Франківського автопарку Михайлом Скільським за участю заступника Надвірнянського міського голови Василя Василенка. Обговорили можливість відкриття дочірнього підприємства цього автопарку у Надвірній. Для організації його діяльності потрібно виділити земельну ділянку та надати приміщення за умовами оренди. Попередньо погоджено площу землі, потрібну для реалізації даного проекту.

* * *

Заступник голови РДА Степан Іроденко провів нараду щодо дотримання СПД граничних розмірів торгівельних надбавок на основні продукти харчування за учас­тю керівництва торгової мережі «555». Обговорено шляхи наповнення торгової мережі основними соціально-важливими продуктами харчування за доступними цінами та заходи щодо запобігання необґрунтованому зростанню цін на продовольчі товари.

Рекомендували керівництву торгової мережі «555» забезпечити організацію продажу соціально-важливих груп продовольчих товарів за соціальними цінами та вивчити умови для створення окремих кутків для продажу таких товарів за соціальними цінами.

* * *

На засіданні протиепіде­мічної комісії ОДА з питань профілактики і протиепіде­мічних заходів у 2010-2011 рр., в якій взяв участь перший заступник голови РДА Василь Янцюк, говорилося про виділення кош­тів із місцевих бю­джетів для закупівлі імуно­біологічних препаратів.

* * *

Четверо жителів с. Парище побували на виїзному прийомі громадян з особистих питань, який провів заступник голови РДА Степан Іроденко. Обговорили також життєвоважливі проблемні питання села: транспортні пасажирські перевезення, облаштування дитсадка, заміна вікон у школі, наявність «пус­туючих» земель.

* * *

Заступник голови РДА Богдана Ковалюк провела засідання оргкомітету щодо від­значення у районі Шевченківських днів: святкування 197-ї річниці від дня народження Т. Шевченка та 150-ї річниці від дня його смерті. «Кобзар достойний того, щоб хоча б у березні його ім’я належним чином пом’янули «незлим тихим словом» і дорослі, і діти не тому, що хтось змусив, а тому, що це є покликом душі та гідним вчинком справжнього патріота своєї держави», – зауважила Богдана Ковалюк.

Шевченківські дні цього року відзначатимуть протягом березня-травня. Серед основних заходів – проведення конкурсів учнівських творів, художніх робіт, цикл бесід та лекцій, соціологічне опитування, святкові урочистості та концерти. Новинками стануть проведення 10 березня флеш-мобу «Не забудем пом’янути», залучення до концерту 9 березня театральних постановок та кращих художніх номерів, розміщення тематичних сіті-лайтів, святкові засідання літстудії «Бистрінь» та круглого столу, поїздка представників молодіжних орга­нізацій у м. Канів та ряд інших заходів.

Вирішено 9 березня на майдані Т. Шевченка у Над­вірній провести урочисте ві­че, покладання квітів та вінків до пам’ятника Кобзареві і святковий концерт. 10 березня у церквах та храмах району відправити панахиди, а також провести молодіжно-виховні заходи з нагоди 150-ї річниці від дня смерті Т. Шевченка.

Заступник голови РДА Богдана Ковалюк доручила належним чином реалізувати заплановані заходи та наголосила на персональній відпо­відальності всіх залучених до відзначення керівників різних сфер району.

* * *

Протягом дня 23 лютого представники обласних ЗМІ перебували у Надвірнянщині з метою відтворити і скласти «Молодіжний портрет району», про особливості розвитку моло­діжної сфери району. Голова молодіжної адміністрації Івано-Франківської області Ганна Крисюк переконалась в якісній роботі таких окремих молодіжних громадських організацій як «Студентське братство» та «Товариство Бо­жої Любові «АГАПЕ». У спорт­комплексі ВАТ «Нафтохімік Прикарпаття» ознайомились із роботою секції дзюдо та спортивного клубу «Едельвейс», відвідали Прикарпатський військово-спортивний ліцей-інтернат, Собор УГКЦ Благовіщення Пресвятої Богородиці, КП «Надвірнянський водоканал», територію сміттєзвалища, ознайомилися із станом Пнів­ського замку.

* * *

24 лютого відбулося засідання колегії РДА. Обговорено окремі актуальні питання життєдіяльності району: «Про стан розгляду звернень громадян за підсумками 2010 року»; «Про хід виконання рішення колегії РДА від 9.10.2010 року № 24; «Про стан виконавської дисципліни в роботі з документами органів влади вищого рівня, прийнятих власних рішень у структурних підрозділах РДА за підсумками 9-ти місяців 2010 року» та про стан роботи з документами у 2010 р.; «Про стан правової освіти у Надвірнянському районі»; «Про роботу лісопильних рам на території району та попере­дження розкрадання і незаконного вивезення деревини та лісопродукції з району»; «Про комплексну Програму забезпечення містобудівною документацією населених пунктів району на 2011-2015 роки»; «Про стан реалізації державної молодіжної полі­тики в районі та аналіз роботи з молоддю в структурних підрозділах РДА».

Ширше про це – у наступному числі.

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!