Газета по-надвірнянськи
 

У Верховній Раді України створено фракцію «Реформи заради майбутнього»

25 лютого 2011, 12:36 | Рубрика: Влада, Політика Версія для друку Версія для друку 911 переглядів

Депутати Верховної Ради Укра­їни Іван Плющ, Павло Мовчан, Тарас Чорновіл (усього 20 нардепів) створили у Верховній Раді України фракцію «Реформи заради майбутнього». Очолив фракцію Ігор Рибаков. Презентація її відбулася 16 лютого після реєстрації у ВРУ.

Новостворена парламентська фракція позиціонує себе як добровільне об`єднання реформаторів, метою якого є, за словами Ігоря Рибакова, «підвищення добробуту кожного жителя України».

«Згубно для країни витрачати час і сили на порожні дискусії, на пошук ворогів, на популізм, – заявляє лідер нової фракції Ігор Рибаков. – Ми кажемо правду: Україні потрібні по­літична воля й відповідальність. Президент Віктор Янукович і Верховна Рада України можуть бути впевненими – ми готові підтримати системні реформи. Ми відкриті до діалогу та співробітництва. Депутатська фракція «Реформи заради майбутнього» готова підтримати рішучі реформи, щоб рухатись вперед. Реформи для людей, а не для самих реформ – таке завдання стоїть перед нашою фракцією», – підкреслив лідер фракції.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!