Газета по-надвірнянськи
 

Дільничні йдуть на контакт

12 березня 2011, 11:31 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 830 переглядів

Чи не найпублічнішою особою в кожному населеному пункті Надвірнянщини стане дільничний інспектор міліції. Річ у тому,  що у населених пунктах Надвірнянського району міліція розмістила своєрідні візитівки з інформацією про конкретного дільничного, час прийому громадян, контактний телефон працівника, який обслуговує дану територію. Тому оперативно зв’язатися з дільничним інспектором матимуть змогу не тільки жителі територій його обслуговування, але й гості.

На території нашого району є 33 населені пункти, а в підрозділі громадської безпеки Надвірнянського райвідділу УМВС – тільки 17 дільничних інспекторів міліції. Тому стає зрозумілим, що, навіть, при великому бажанні не завжди одному дільничному вдасться побувати у тій чи іншій зоні населеного пункту одночасно. Однак, коли у громадян виникає потреба в допомозі дільничного інспектора міліції для вирішенням тієї  чи іншої нагальної проблеми, що є його безпосередньо функціональним обов’язком, то спілкування з ним допоможе розв’язати її якнайшвидше.

На жаль, не у всіх населених пунктах сільської місцевості нашого району є можливість виділити кабінет дільничного, призначений для роботи, передусім, для прийому громадян. Тому дільничним інспекторам міліції доводиться приймати громадян разом із представниками сільських, селищних рад (за їхньою згодою), що дає можливість вирішувати порушені у зверненнях питання відповідно до компетенції органів внут­рішніх справ.

Отже, візитні картки дільничних інспекторів міліції поруч із графіками прийому громадян розміщені у приміщеннях сільських (селищних) рад, будинках культури практично усіх населених пунктів Надвірнянського району.

Оксана СТРУК,

дільничний інспектор райвідділу УМВС в Івано-Франківській області, лейтенант міліції.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!