Газета по-надвірнянськи
 

Фонд від нещасних випадків на виробництві інформує

12 березня 2011, 11:43 | Рубрика: Економіка, Закон Версія для друку Версія для друку 950 переглядів

Із 1 січня 2011 року працює система сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування. Заборгованість до Фонду, яка виникла на 1 січня 2011 р. згідно з поданою розрахунковою відо­містю за 2010 рік, повинна бути погашена страхувальниками у січні 2011 р.

Усі роботодавці – юридичні та фізичні особи, які на 1 січня 2011 р. мали заборгованість зі сплати страхових внесків до Фонду від нещасних випадків на виробництві, у т. ч. страхових внесків, строк сплати яких не настав, зобов`язані подавати щоквартальну звітність, починаючи з 1 кварталу 2011 р. до повного погашення заборгованості. Дану звітність подають до 20 числа місяця, наступного за кварталом згідно з додатком № 31 відповідно до Постанови правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України  від 30 листопада 2010 року.

Ганна ГУТИН,

начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!