Газета по-надвірнянськи
 

«Найкращий читач України-2011»

12 березня 2011, 11:34 | Рубрика: Духовність, Культура, Новини Версія для друку Версія для друку 876 переглядів

Нещодавно у районній дитячій бібліотеці ім. Ірини Яцури відбувся другий етап конкурсу «Найкращий читач України-2011». Участь взяли 12-13-річні читачі-учні 6-7 класів району, котрих підготували бібліотекарі сільських біб­ліотек-філій та районної біб­ліотеки для дітей, де вже про­йшов перший етап цього конкурсу з 1 по 20 лютого.

Голова конкурсу – заступник директора по роботі з діть­ми централізованої бібліотечної системи Марія Ткачук. До складу журі ввійшли: провід­ний бібліотекар районної біб­ліотеки для дітей Галина Де­м`янчук, викладач української мови та літератури Надвірнян­ського коледжу Іванна Цимбалюк, бібліотекар міської бібліотеки для юнацтва Оксана Семенишин, завідувач шкільної біб­ліотеки Надвірнянської ЗОШ № 3 Ірина Федорів.

Читачів оцінювали за креативність та артистизм, загальну ерудицію, власну думку, ана­ліз, інтерпретацію однієї з прочитаних книг. Особливу ува­гу звертали на систематичність ведення щоденника та кількість книг у ньому. Діти роз­повідали про прочитані книги українських і зарубіжних письменників.

Переможцями стали: учні 6-А класу Надвірнянської ЗОШ № 3 Юрій Пристай та 7 класу Гвіздської ЗОШ Віталій Шимонівський, яких нагородили грамотами відділу культури і туризму РДА та книгами. Вони братимуть участь у третьому етапі конкурсу, який відбудеться в Івано-Франківську під час весняних шкільних канікул.

Марія ТКАЧУК,

директор районної бібліотеки для дітей.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!