Газета по-надвірнянськи
 

Позиція фракції ВО «Свобода» в Надвірнянській районній раді не знайшла підтримки

12 березня 2011, 12:00 | Рубрика: Влада, Новини, Політика Версія для друку Версія для друку 862 переглядів

Депутатська фракція ВО «Свобода» внесла конструктивні  пропозиції щодо змін у порядок денний п’ятої сесії Надвірнянської районної ради 10 березня ц. р. Запропонувавши першочергово розглянути цільові програми, які фінансують із районного бюджету, а після цього вносити зміни  до рішення Надвір­нянської районної ради  від 6 січня 2011 р. № 51-3/2011 р. «Про районний бюджет на 2011 рік». Однак, таку пропозицію не підтримали, і тому склалось враження, що сесія проходила за заздалегідь під­готовленим сценарієм.

Неприйняття змін до порядку денного позбавило депутатів Надвірнянської ра­йонної ради логічного обговорення та корегування цільових програм у сфері їх фінансування, котрі є складовими загальної Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2011 рік.

Також не знайшла розу­міння наша пропозиція про перенесення розгляду і затвер­дження Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2011 рік після прийняття Програми  соціально-економічного та культурного розвитку області на 2011 рік на сесії обласної ради 18 березня ц. р., в якій передбачені субвенції у наш районний бюджет.

Крім того,  депутати фрак­ції ВО «Свобода» обурені фор­мальними відписками Над­вір­нянської РДА на запити депутатів Надвірнянської районної ради, в яких не за­значено конкретних шляхів вирішення питань, які порушують у запитах.

«Свободівці» запропонували розглядати відповіді на депутатські запити на засіданнях постійних комісій, що відповідає  законодавству України та надає більшої ваги цим запитам.

Як висновок, депутати ради підтримали Програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2011 рік, в якій враховані тільки пропозиції Надвірнянської РДА.

За дорученням депутатської фракції ВО «Свобода» районної ради

депутати

Михайло ІВАНОЧКО (Ланчинський в/о № 4)

та Іван ГУРМАК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!