Газета по-надвірнянськи
 

Прекрасна половина – більше, ніж половина

12 березня 2011, 12:03 | Рубрика: Новини, Свята Версія для друку Версія для друку 1,305 переглядів

Дві години чудового настрою у переддень 8 Березня подарували керівництво та профспілковий комітет НГВУ «Надвірнанафтогаз» в особі начальника Володимира Чуприни та голови профкому Юрія Костика своїм більше як 400 працівницям на розважальному вечорі, присвяченому її Величності Жінці.

Вітання Володимира ЧУПРИНИ (зліва) і Юрія КОСТИКА

– Так, 8 Березня – день особливий. Але він не єдиний день шани і любові до чарівних бабусь, матерів, подруг, колег у нашому колективі, – розповіла директор будинку культури «Нафтовик», депутат Надвірнянської міської ради Наталія Байдак, натхненник та організатор святкової концертної програми. Без жінок, впевнена вона, не було б стільки світла, любові й тепла. Бо наповнюють вони будні яскравими й теплими фарбами, добром спонукають чоловіків до шляхетних вчинків і добрих справ.

Пісня від Михайла КРИВЕНЯ

В унісон цьому звучали і слова ведучих концертної програми Тетяни Пришляк і Володимира Молдавчука (ТРК «Надвірна»), які щиро вітали праців­ниць НГВУ зі справжнім весняним святом, святом жіночності, краси та кохання.

І повеснянів зал від пісень Світлани Весни

– Велике спа­сибі вам, на­ші славні пра­цівниці, – сказав, вітаючи жінок із 8 Березня, начальник НГВУ «Над­вірнанафтогаз» Володимир Чуприна, – ми­лі жінки, за материнську ласку й муд­рість, ніж­ність і добре слово. Чимало самовідданої праці ви вкладаєте у досягнення нашого колективу. Нехай кожен ваш день стане сонячним і радісним, нехай довкола вас панують любов і гармонія, а на вашу честь розквітають квіти й звучить музика.

Квіти – матерям, сестрам, подругам

І вона зазвучала, полинули мелодійні ліричні й естрадні пісні, вихором закружляли танці. Їх для нафтовичок співали Наталія Байдак, тріо «Ягілочка», народний чоловічий квартет «Легіт» будинку культури «Нафтовик», народний артист України Михайло Кривень, солістка Світ­лана Весна. Свою музику їм також дарували муніципальний оркестр під орудою Богдана Абрата, а іскрометні танці – народний вокальний колектив «Візерунок» і тан­цюристи Богдана Лавриновича. Порадував учасників святкового дійства гуцульськими мелодіями та українськими народними піснями, коломийками гурт «Ватаги» з Яремче.

Оновлене керівництво та профком НГВУ «Надвірнанафтогаз» уперше влаштованим святом для жіноцтва підприємства тест витримало успішно, оскільки всі присутні вийшли з нього вельми задоволеними. Щирі і красиві слова, адресовані тут жінкам, видалися абсолютною правдою.

Микола ПИТЛЮК

«Народна Воля»

Світлини Назарія ГРИДЖУКА

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!