Газета по-надвірнянськи
 

Роз`яснюємо Податковий кодекс України

12 березня 2011, 11:30 | Рубрика: Економіка, Закон Версія для друку Версія для друку 767 переглядів

На запитання платників податків, які надійшли на телефонну «гарячу лінію», відповідає заступник начальника інспекції-начальник відділу податкового контролю юридичних осіб Василь Гнатюк.

– Що є підставою для проведення фактичної перевірки?

– Фактичну перевірку проводять за місцем фактичного провадження плат­ником податку своєї діяльності. ЇЇ провадять у чітко прописаних випадках: дотримання порядку здійснення розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності ліцен­зій, патентів, свідоцтв, у т. ч. свідоцтв про державну реєстрацію, виробництва та обігу підакцизних товарів, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин із працівниками (найманими особами), а також скарги покупців можуть стати підставою для перевірки. Фактична перевірка здійс­нюється без попередження. Перед початком позапланової невиїзної та фактичної перевірки працівники податкової служби повинні вручити платникові податків під розписку копію наказу про її проведення, а також направлення на перевірку.

– Чи застосовують штрафну санкцію у розмірі 1 грн. за несвоєчасну подачу податкової звітності?

– При порушенні платником податків граничних термінів подання звітності, застосовують штрафну санкцію в розмірах, передбачених пунктом 120.1 статті 120 Податкового кодексу України. За кожен факт неподання або несвоєчасного подання звітності застосовують штрафну санкцію в розмірі 170 грн. За таке ж порушення, здійснене протягом року повторно, штрафна санкція – 1020 грн. за кожне таке несвоєчасне подання.

17 березня – виїзний прийом

У четвер, 17 березня 2011 р. з 10-ї до 12-ї год. у Ланчинській селищній раді виїзний прийом громадян проведе заступник начальника інспекції-начальник відділу податкового контролю юридичних осіб ДПІ в Надвірнянському районі Гнатюк Василь Петрович із питань, які належать до компетенції податкової служби.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!