12 березня 2011, 11:30 | Рубрика: Економіка, Закон
Версія для друку
819 переглядів
На запитання платників податків, які надійшли на телефонну «гарячу лінію», відповідає заступник начальника інспекції-начальник відділу податкового контролю юридичних осіб Василь Гнатюк.
– Що є підставою для проведення фактичної перевірки?
– Фактичну перевірку проводять за місцем фактичного провадження платником податку своєї діяльності. ЇЇ провадять у чітко прописаних випадках: дотримання порядку здійснення розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності ліцензій, патентів, свідоцтв, у т. ч. свідоцтв про державну реєстрацію, виробництва та обігу підакцизних товарів, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин із працівниками (найманими особами), а також скарги покупців можуть стати підставою для перевірки. Фактична перевірка здійснюється без попередження. Перед початком позапланової невиїзної та фактичної перевірки працівники податкової служби повинні вручити платникові податків під розписку копію наказу про її проведення, а також направлення на перевірку.
– Чи застосовують штрафну санкцію у розмірі 1 грн. за несвоєчасну подачу податкової звітності?
– При порушенні платником податків граничних термінів подання звітності, застосовують штрафну санкцію в розмірах, передбачених пунктом 120.1 статті 120 Податкового кодексу України. За кожен факт неподання або несвоєчасного подання звітності застосовують штрафну санкцію в розмірі 170 грн. За таке ж порушення, здійснене протягом року повторно, штрафна санкція – 1020 грн. за кожне таке несвоєчасне подання.
17 березня – виїзний прийом
У четвер, 17 березня 2011 р. з 10-ї до 12-ї год. у Ланчинській селищній раді виїзний прийом громадян проведе заступник начальника інспекції-начальник відділу податкового контролю юридичних осіб ДПІ в Надвірнянському районі Гнатюк Василь Петрович із питань, які належать до компетенції податкової служби.