Газета по-надвірнянськи
 

Уряд Великобританії опублікував секретні матеріали, пов’язані з НЛО

12 березня 2011, 11:39 | Рубрика: Новини, Світ Версія для друку Версія для друку 971 переглядів

На просторах Всесвітньої мережі з’явилось 35 розсекречених файлів про НЛО (невідомі літаючі об’єкти). Їх опублікував уряд Великобрита­нії на сайті державного архіву.

За повідомленням BBC, тепер у вільному доступі знаходяться бли­зь­ко 8 000 сторінок документів, у яких міститься інформація про те, як цивільні особи або військові спостерігали, або взагалі нібито мали контакти з НЛО.

Велика частина цих документів охоплює період з 1997 по 2005 роки.

Нагадаємо, що уряд Британії вже не вперше розкриває таємниці щодо НЛО. Останній раз він це робив у лютому минулого року. Тоді міні­стерст­вом оборони у «всесвітнє павутиння» були виставлені 24 спра­ви «секретних матеріалів» про випадки спостереження за невідомими літаючими об’єктами, за пе­ріод часу з 1994 по 2000 роки.

А в кінці грудня 2010 року мі­ністерство оборони Нової Зеландії також оприлюднило свої документи про НЛО, які датуються періодом, що охоплює 1954-2009 роки.

У документах можна побачити знімки літаючих об’єктів і гуманоїда, якого нібито бачили у Новій Зеландії. Також чимало свідчень військовослужбовців, представників влади і простих цивільних.

За матеріалами інтернет-джерел.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!