Газета по-надвірнянськи
 

Вирішила громадсько-політична рада

12 березня 2011, 11:29 | Рубрика: Новини, Політика Версія для друку Версія для друку 895 переглядів

9 березня ц. р. на черговому засіданні координаційної громадсько-політичної ради Надвірнянщини обговорили основне питання про спорудження у Надвірній пам`ят­ника Борцям за Волю України.

Враховуючи попередньо зібрані матеріали про обговорення місця розташування та вигляду постаменту, та з метою об`єднання громади навколо спіль­них історичних пам’яток минулого в єдиний проект, обговорили можливість спорудження спільного меморіального комплексу Борцям за Волю України, Воїнам-інтернаціоналіс­там та жертвам Голодомору на площі біля Вічного вогню.

Протягом наступних двох тижнів провести опитування громади району через ЗМІ та спільно погодити з громадськими ор­ганізаціями та політичними партіями, особливо з воїнами-афганцями, воїнами-інтернаціоналістами, вояками УПА, «Меморіалом», райдержадміністрацією, районною і міською радами та громадськістю.

Доручити Ярославу Лесюку від імені координа­ційної ради, враховуючи стислі терміни наміченого відкриття монументу до 70-річчя створення УПА, звернутися до голови ра­йонної ради Василя Поповича та депутатів районної ради на черговій сесії ра­йонної ради 10 березня ц. р. внести у порядок денний створення робочої групи з даного питання при район­ній раді, до якої залучити спеціалістів РДА, районної та міської рад, ЗМІ, координаційної ради та затвердити сесійно персональний та кількісний склад групи. До 13 березня ц. р. провести організаційне засідання робочої групи з метою розподілу обов`язків та оголошення конкурсу на кращий проект монументу.

Затвердження проекту монументу, кошторисну документацію та інші нормативні документи, після проведення громадських обговорень, але не пізніше 1 червня 2011 р., узаконити сесіями Надвірнянських районної та міської рад.

Я. Лесюку, Б. Ємчуку, О. Заведюку протягом двох тижнів відкрити спеціальний рахунок у банківській установі для накопичення коштів, необхідних для спо­рудження меморіалу, та опублікувати реквізити банку та № рахунку у ЗМІ.

В обговоренні виступили 15 членів ради. Про­токол № 12 від 9 березня 2011 р.

У зв’язку з тим, що о 18-ій год. по середах у церквах починається відправа Хресної Дороги, засідання ради проходитиме з 16.30 до 17.45 год. у будинку Надвірнянської «Просвіти».

Ярослав ЛЕСЮК,

голова громадсько-політичної ради Надвірнянщини.

Михайло АНДРІЙОВИЧ,

секретар.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!