1 квітня 2011, 10:10 | Рубрика: Закон
Версія для друку
741 переглядів
Організація діяльності чергової частини
Робота Надвірнянського райвідділу міліції починається з чергової частини. «Усі чергові професійно загартовані із немалим стажем роботи, свій район знають досконало, адже всі вони є жителями нашого району і саме від їхнього оперативного реагування залежить розкриття злочинів», – стверджує начальник Штабу Роман Грещук.
Розслідують злочини
«Найбільша вірогідність розкрити злочин саме по «гарячих слідах», чим більше спливає часу від скоєння злочину, тим менше шансів його розкрити, розслідувати та довести до логічного завершення в суді, тож практично завжди час грає не на користь правоохоронців», – запевняє начальник слідчого відділення Микола Сидорук. Слідчий відділ – це остання інструментація райуправління, тобто він акумулює результат усієї роботи, виконаної різними службами та підрозділами з розкриття злочинів. Слідчі проводять розслідування і направляють справи до суду. Тому повний і всебічний розгляд кримінальних справ цілком залежить від їхнього вміння і професіоналізму. Микола Миколайович контролює розслідування кожної кримінальної справи, він добре знає, що відбувається в його підрозділі. У слідчому відділенні працюють лише чоловіки, причому виконують свої обов’язки своєчасно та належним чином.
Роль експертної служби
У розслідуванні злочинів важливу роль відіграє обласний науково-дослідницький експертно-криміналістичний центр в Івано-Франківську, який очолює Микола Гусак, куратор нашого району. У Надвірнянському райвідділі працюють два експерти-криміналісти – Богдан Іващенко та Михайло Гриджук, які збирають речові докази на місці скоєння злочинів, досліджують, беруть участь у слідчих діях та оперативних заходах, взаємодіють з іншими підрозділами райвідділу.
Діяльність дільничних інспекторів міліції
Можна оцінити роботу, відносно розкриття злочинів, також сектора громадської безпеки. Під пильним наглядом Володимира Гаврилаша працівники служби виконують свої функціональні обов’язки. І саме від наданої інформації дільничними інспекторами залежить значна частина розкритих злочинів загально-кримінальної спрямованості. Наприклад, до Надвірнянського райвідділу міліції звернулась жителька с. Пасічна про те, що невідома особа проникла в ларьок, який належить їй, та викрала деякі речі.
Матеріали повідомлення доручили дільничному інспектору міліції Ігорю Клюфінському, який у ході проведення оперативно-пошукових заходів встановив, що крадіжку вчинив тридцятиоднорічний житель Постояти. Але основним завданням і щоденним обов’язком дільничних інспекторів, перш за все, є профілактична робота.
Справедливо зауважує начальник райвідділу міліції Роман Чекмарьов: «Неможливо виділити якийсь підрозділ, як найважливіший, адже тільки в сукупності сумлінної роботи всіх можливе об’єктивне розкриття злочинів».
Орися СПІВАК
«Народна Воля»