Газета по-надвірнянськи
 

Інноваційні проекти служби зайнятості – на допомогу учням

27 травня 2011, 11:55 | Рубрика: Влада, Економіка, Новини Версія для друку Версія для друку 888 переглядів

Обрати професію – непросте питання навіть для дорослої досвідченої людини, не кажучи вже про молодь, яка тільки вступає у доросле життя. Справжнім орієнтиром та помічником у світі професій для школярів є Програмно-апаратний комплекс «Мотиваційний термінал розвитку зацікавленості до самовизначення».

18-19 травня ц. р. фахівці служби зайнятості провели презентації цього терміналу для учнів Надвірнянських ЗОШ №2, №3, №4, Пнівської, Битківської і Гвіздської загальноосвітніх шкіл.

Зустріч відбулась за участі начальника відділу організації профорієнтації Івано-Франківського обласного цент­ру зайнятості Дорошенко О. М., директора Надвірнянського районного центру зайнятості Стефанюк О. В., начальника відділу освіти РДА Винника М. В., головного спеціаліста відділу активної підтримки безробітних райцентру зайнятості Станіщук З. П. та директорів шкіл.

Працівники служби зайнятості розповіли присутнім про мету створення терміналу,  провели презентацію всіх профорієнтаційних матеріа­лів електронного пристрою. Зокрема, зауважили, що за допомогою «Мотиваційного терміналу» учні, батьки і вчителі можуть ознайомитись зі змістом професій, умовами професійного  навчання у нав­чальних закладах, послугами державної служби зайнятості, а також отримати корисну інформацію безпосередньо в приміщенні школи.

Під час презентації «Мотиваційного терміналу розвитку зацікавленості до самовизначення» у Надвірнянській ЗОШ № 3. Світлина Назарія ГРИДЖУКА

Начальник відділу освіти РДА позитивно оцінив подарунок служби зайнятості і з вдячністю відзначив: «Доступність викладення інформації, відеоілюстрації, сучасний сенсорний екран, різноманітна мотиваційно-пізнавальна, розважальна інформація  є корисною та привабливою не тільки для учнів шкіл, але й їх батьків та вчителів, які з цікавістю користуються терміналом».

Щиру подяку висловили директори, педагогічні колективи та учні шкіл району за проведену презентацію цього терміналу, який стане великим помічником у профе­сійному самовизначенні молодого покоління.

Цими днями школярів чекав ще один приємний сюр­приз. На зустрічах фахівці служби зайнятості презентували ще один інноваційний проект  «Профорієнтаційний щоденник школяра». Метою проекту є формування в учнів уявлення про власну відповідальність за своє майбутнє, свідомий вибір професії й життєвий шлях. Усі учасники презентації отримали новесенькі щоденники, а на святі останнього дзвоника учні 5-10 класів усіх шкіл району будуть безкоштовно забезпечені профорієнтаційними щоденниками, які стануть для них своєрідним органайзером вибору майбутньої професії.

Зоряна СТАНІЩУК,

головний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Надвірнянського райцентру зайнятості.

Дякуємо за співпрацю

ТзОВ «Охоронна фірма «СІЧ» висловлює щиру подяку за конструктивну та плідну співпрацю працівникам Надвірнянського ра­йонного центру зайнятості, очолюваного директором Олександрою Стефанюк, яка є висококваліфікованим керівником та здібним організатором командної роботи.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!