Газета по-надвірнянськи
 

На Прикарпатті за матеріалами СБУ засуджено членів наркоугрупування

27 травня 2011, 11:52 | Рубрика: Кримінал Версія для друку Версія для друку 826 переглядів

Набрав законної сили вирок Івано-Франківського міського суду, яким до різних термінів по­збавлення волі засуджено чотирьох членів злочинного нарко­угрупування.

Свою злочинну діяльність двоє жителів м. Івано-Франківська 1976 та 1987 р. н. і двоє уродженців Донецької області, котрі проживали у м. Івано-Франківську на винайнятій квартирі, розпочали восени 2009 року. Тоді організатор групи, івано-франківець 1976 р. н., створив угрупування, до якого завербував трьох інших громадян. Спільно вони розробили план дій з придбання, зберігання, перевезення та збуту наркотичних і психотропних речовин. Визначено конкретні функції кожного зі співучасників у групі, які за вказівкою керівника систематично підшукували «дилерів» серед жителів Івано-Франківська, Києва та Житомира, й збували їм наркотичні речовини, а отримані кошти розподіляли між собою. Співробітники СБУ впродовж 2009-2010 років задокументували низку епізодів придбання та подальшого продажу членами угрупування партій наркотичних і психотропних речовин.

У березні 2010 р. співробітники СБУ в Івано-Франківській області наркоділків затримали під час останньої спроби продати партію психотропних речовин на 10 тис. грн., приховану у корпусі DVD-програвача. Оперативники відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ під час руху поїзда вилучали психотропні речовини, у той час як бійці спецпідрозділу «А» затримували наркоділків, які намагалися втекти з місця події на автомобілі. У результаті проведених обшуків вилучено близько 200 пігулок «екстезі», 5 різних найменувань психотропних речовин (50 пігулок), газовий пістолет, перероблений під спец­засіб травматичної дії.

Нині кримінальна справа, порушена СБУ за ч. 3 ст. 307 КК України за фактом незаконного придбання, зберігання, перевезення та пересилання з метою збуту і збуту психотропних речовин, вчиненого організованою групою, пройшла суд. Організатора групи засуджено до 4 років позбавлення волі з конфіскацією половини належного йому майна, троє інших членів групи отримали по 3 роки шість місяців позбавлення волі з конфіскацією половини належного їм майна.

Прес-служба Управління СБУ в Івано-Франківській області.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!