Газета по-надвірнянськи
 

На спортаренах – держслужбовці

6 травня 2011, 11:01 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 1,262 переглядів

У здоровому тілі – здоровий дух і в здоровому дусі – здорове тіло. Цими старими, як світ, істинами просто не може не послуговуватися сучасна людина. А тим більше та, котрій випало стояти біля керма влади, зокрема, місцевої. Для того, щоби вміло координувати розв`язання актуальних проблем територіальних громад потрібні не лише інтелектуальні, але й фізичні сили.

 

Учасників спартакіади вітали Сергій Яременко із Головдержслужби України та керівники району Василь Попович і Володимир Калічко (відповідно четвертий, п`ятий, шостий зліва направо)

Минулої п`ятниці працівники управлінь та відділів райдержадміністрації, державних установ і служб райо­ну, депутати і працівники виконавчого апарату районної ради, скинувши ділові костюми, вбралися в легкі спор­тивні «обладунки» та, озбро­ївшись хорошим весняним настроєм, вирушили до спорт­комплексу профкому ВАТ «Нафтохімік Прикарпаття». Тут розпочалася спартакіада серед державних службовців району. У просторій залі – бадьора музика, скрізь сві­тяться усмішками присутні. Лунає голос незмінної ведучої Галини Чуревич, і під звуки спортивного маршу виходять команди: райдержадміністрації (капітан – заступник голова РДА Степан Іроденко), районної ради (під орудою її голови Василя Поповича), збірна райвідділу УСБУ, прокуратури, державного казначейства у Надвірнянському районі, рай­центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді ( капітан – директор РЦССМ Тарас Рудяк), райвід­ділу УМНС (капітан Павло Блонський).

Про готовність до спортивних поєдинків голові оргкомітету, заступникові голови РДА Богдані Ковалюк допо­відає капітан команд, голова ФСТ «Колос» Василь Масевич.

Велика організаційна робота, проведена під орудою Богдани Ковалюк, суттєво вплинула на підготовку до цього маштабного спортивного змагу, залучивши широке коло його учасників. Тому без жодних зволікань голова оргкомітету дає добро початку спартакіади. Звучить Гимн-славень України. Державний прапор урочисто піднімають заступник голови РДА Степан Іроденко та начальник відділу районної ради Іван Забронський. За доброю українською традицією гостям з області та столиці вручають хліб-сіль.

Перше слово-привітання тримає голова РДА Володимир Калічко: – Проведенням нинішньої спартакіади серед держслужбовців та працівників органів місцевого самоврядування продовжуємо традиції, розпочаті в 1998 році. Своїм прикладом під­три­муємо масовий спорт. Показуємо, що держслужбовець повинен не тільки добре працювати, а й уміти змістовно і з користю організувати доз­вілля. Голова РДА наголосив, що з кожним роком розширюватимуть плеяду учасників спартакіади і проводитимуть її в кожному населеному пункті Надвірнянщини.

Голова районної ради Василь Попович зазначив: – Своєю участю покажемо, що не тільки можемо сидіти в кабінетах і займатися паперовою роботою, але й активно підтримувати й поширювати масовий спорт. Також керівник представницької гілки влади в районі висловив сподівання, що чесна спортивна боротьба сприятиме товариському зближенню держ­службовців.

Заступник директора адміністративно-фінансового департаменту Головного управління державної служби України Сергій Яременко побажав дійти до фінального етапу, що цьогоріч проходитиме в Алушті.

Теплі вітання звучали від заступника голови РДА Богдани Ковалюк, начальників відділу кадрової роботи апарату ОДА Анатолія Мельничука, управління державного апарату Головдержслужби України в Івано-Франків­сь­кій області Степана Мороза, заступника начальника Головного управ­ління у справах сім`ї, молоді та спорту ОДА Михайла Мар­цинюка.

Гострі моменти поєдинків між командами районної ради і РДА з волейболу…

 

… і міні-футболу

Майстер спорту міжнародного класу, бронзова призерка чемпіонату світу із дзюдо, чемпіонка Європи із самбо, срібна призерка Все­світніх ігор з єдиноборств Олена Сайко, поздоровляючи учасників спартакіади від імені видатних спортсменів Надвірнянщини, які прославили наш край на весь світ із легкої руки уславленого за­служеного українського тренера Євгена Боднарука, зауважила, що переживатимуть за кожного дуржслужбовця-спортсмена. У когорті вболівальників її подруги по татамі Надія Кретова та Марія Остап`юк – майстри спорту України, чемпіонки Європи із самбо, та боксери, майстри спорту України, призер чемпіонату Європи Руслан Струк, чемпіон України Роман Романенко і, звичайно, адміністрація спорткомплексу на чолі із заслуженим працівником фізичної культури і спорту, директором Романом Теребушком.

Естафету вітань підхопив начальник відділу у справах сім`ї, молоді і спорту РДА Тарас Вінтоняк, який наголосив, що спортсмени бачать наявність майбутнього в нинішньої влади, оскільки вона займається спортом. Тому в них завжди будуть чистими помисли, добре серце, – так щиро сказав про представників місцевої влади Тарас Вінтоняк, котрий і сам відноситься до такої категорії.

Небаченої сили імпульсу й заряду бадьорості додали під час відкриття спартакіади показові виступи вихованців школи дзюдо і боксерського клубу «Едельвейс» ДЮСШ ОР профкому ВАТ «Нафтохімік Прикарпаття». А молода співачка, оскамитовий голос Надвірної, Ксенія Колодницька полонила усіх присутніх, виконавши укра­їнську естрадну пісню та ще одну, французькою мовою (із репертуару Лари Фабіан).

* * *

Яке місце займає спорт у житті перших керівників району? Це питання виникло в день відкриття спартакіади само собою. На нього відповіли:

Голова районної ради Василь Попович: – У моєму особистому житті спорт займає, напевно, третє місце після сім`ї і роботи. Спорт – обов`язкова складова. Стараюся постійно підтримувати форму. Щотижня віднаходжу час для гри у волейбол, футбол. Взимку – лижі, гірські лижі. Люблю плавання. Спорт дозволяє позбутися негативу, набратися енергії на виконання нових завдань у повсякденній роботі.

Голова райдержадміністрації Володимир Калічко: – Я раніше закінчив ДЮСШ з баскетболу. Займався хокеєм, гирьовим спортом, легкою атлетикою, а також стрільбою. І донині непогано стріляю. Сьогодні наше завдання полягає в тому, щоб спорт зробити масовим, здоровий спосіб життя пропагувати на теренах району.

У переліку видів спорту, з яких відбуватимуться змагання, відсутнє плавання. Ситуацію з басейнами Володимир Калічко прокоментував так. Басейн відділу освіти РДА: проходить експертизу проектно-кошторисна документація; тривають геодезичні та інші експертні роботи. Котлован розпочнуть копати вже цього року. Передбачається, що у спорудження басейну біля райцентру дитячої творчості вкладуть свої спонсор­ські кошти відомі на Прикарпатті меценати-депутати обласної ради Юрій Дерев`янко та Володимир Хопта, а також залучать додаткові кошти з райбюджету (за позитивними економічними показниками у вересні).

Басейн «Нептун» профкому ВАТ «Нафтохімік Прикарпаття» – не безнадійний. Ця унікальна в області споруда – 50-метровий плавальний басейн, на базі якого не так давно проводили змагання всеукраїнського рівня, а щоліта – спортивні збори плавців зі всієї України, припинила функціонування, оскільки не працює на повну потужність «Нафтохімік…». Пробують розглянути можливість облаштування автономної роботи басейну. А поки що є всі підстави вірити, що «Нептун» відновить свою діяльність уже цього місяця, оскільки незабаром повинен запрацювати завод.

* * *

За результатами І етапу Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд держ­службовців Надвірнянщини переможцями стали: рай­держадміністрація (шахи і шашки), районна рада (настільний теніс). Районний від­діл ГУ МНС України виявився сильнішим у міні-футболі та волейболі. Власне ці види спор­ту стали основними на цьогорічних змаганнях.

Леся ДУТЧАК

«Народна Воля»

Світлини Назарія ГРИДЖУКА

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!