Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянський будинок дитини порушив Закон України «Про охорону дитинства»

27 травня 2011, 11:44 | Рубрика: Закон Версія для друку Версія для друку 907 переглядів

Відповідно до ст. 6 Закону України «Про охорону дитинства» держава гарантує дитині право на охорону здоров`я, безоплатну кваліфіковану медичну допомогу в державних і комунальних закладах охорони здоров`я, сприяє створенню безпечних умов для життя і здорового розвитку дитини, раціонального харчування, формуванню навичок здорового способу життя.

Перевіркою, проведеною про­куратурою Надвірнянського району, встановлено, що ні згаданого Закону, ні наказу МОЗ України № 123 від 18 травня 1998 р. «Про затвердження Типового положення про будинок дитини» адміністрація Надвірнянського будинку дитини не дотримується. Так, зокрема, тут спеціалісти обласної дитячої клінічної лі­карні не проводять поглиблених медичних оглядів. Відсутні заяви, підписи, печатки та інші необ­хідні документи для оформлення дітей до закладу в особових справах. Довідок про батьків та близьких родичів чи осіб, які їх замінюють, у багатьох випадках не­має. Часто не вказують їхнього місця роботи або навчання.

У порушення вимог ст. 22 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» у будинку дитини відсутні індикатори для перевірки роботи парового стерилізатора, що, у свою чергу, може спричинити захворювання дітей.

На усунення порушень, виявлених у результаті перевірки працівниками прокуратури, керівництву Надвірнянського будинку дитини внесено подання.

Наталія САВЧУК,

помічник прокурора району.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!