Газета по-надвірнянськи
 

Освідчення Віктора Павліка у Надвірній

6 травня 2011, 11:15 | Рубрика: Духовність, Новини Версія для друку Версія для друку 1,151 переглядів

У п`ятницю, 29 квітня ц. р., у палаці культури Надвір­нянського коледжу НТУ від­був­ся сольний концерт заслуженого артиста Укра­їни, чудового співака і народного «шикидима» Віктора Павліка під наз­вою «Освідчення», присвячений 25-річчю творчої діяльності.

Незважаючи на фінансово-економічну кризу, інші негаразди дуже багато жителів Надвірнянщини знайшли можливість прийти, аби насолодитися і зігріти душу улюбленими піснями та побачити столичну «зірку» Віктора Павліка, а також фіналіста телешоу «Х-фактор» – Олександра Павліка – його сина.

От і настала нетерпляча мить – Віктор Павлік зі своїм гуртом «Шикадам» на сцені палацу культури, а зал захоплено і радісно зустрічає їх оплесками. Кілька теплих привітливих слів від співака і… полинули милозвучні пісні. У репертуарі артиста прозвучали досить різноманітні пісні, як добре відомі старі, так і не менш цікаві нові.

Після концерту Віктор Павлік поспілкувався з «Народною Волею»

– Де Ви зараз частіше гастролюєте: в Україні чи закордоном?

– В Україні. За кордоном бував уже давненько. Нещодавно відвідав Туреччину, але це був просто корпоратив, а не концерт.

– Як зачасто оновлюєте свій репертуар?

– У моєму репертуарі понад 200 пісень, є багато нових і багато старих. Стараюсь постійно оновлювати репертуар, але кардинально змінити його не можу. Люди повинні знати ті пісні, які співає артист. Пісня має бути хітом.

– У 1999 році після Ваших перших гастролей у Надвірній Ви перерахували кошти будинкові дитини у нашому місті. Чи займаєтесь благодійністю зараз?

– Звичайно, але тільки тоді, коли конкретно знаю куди і кому ідуть гроші. Цього року планую зробити благодійну акцію у рідному місті Теребовля.

– Як оцінюєте участь сина Олександра у програмі «X-фактор»?

– Дуже позитивно. Я вважаю, що вся п’ятірка фіналістів є переможцями. Завдяки цій програмі він краще співає, і взагалі краще стоїть на ногах, тобто пройшов серйозну школу справжнього співака. Я дуже цим задоволений.

– Як Ви ставитеся до того, що на сучасній українській естраді появляються гурти з дуже неординарними назвами, наприклад, гурт «Паю­щіє труси»?

– Я добре знайомий із продюсером гурту «Пающіє труси» Володимиром Бебешком. Він каже, що гастролі цього гурту вже розписані на рік наперед. Знайомий також із дівчатами гурту. Всі вони виховані й адекватні. Не хочу їх судити. А щодо назви гурту, то це, певно, вони вибрали такий шлях, а дівчата просто грають роль і на цьому заробляють гроші.

– У першому інтерв’ю «Народній Волі» у 1999-му Ви сказали, що є радником Віктора Медведчука. Які стосунки з ним зараз? І взагалі, яка Ваша думка і позиція щодо сьогоднішньої по­літики?

– Якщо відверто, то зараз я поза політикою. А от на той період я дійсно був радником Віктора Володимировича, він був віце-спікером. Тоді все було зовсім інакше. А тепер, чесно кажучи, важко оцінювати політичну ситуацію. В країні сьогодні твориться таке, що навіть важко сказати, як би було краще. Повторюсь, що я абсолютно аполітичний. Я є патріотом своєї держави, але не є націоналістом.

– І наостанок. Ви з Надвір­ною уже знайомі давно, які враження від нашого міста сьогодні?

– Приємно здивований, що повний зал людей дуже добре сприймав, гарно і вдячно аплодував. А найприємнішим, певно, стало те, що весь зал зі мною співав «Два кольори». Все виявилося дійсно класно. Хо­тілося б, щоб ми частіше приїжджали у Надвірну.

Назарій ГРИДЖУК

(текст і світлина)

Ілона ПАВЛЮК

(текст)

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!