Газета по-надвірнянськи
 

Села готують і презентують

27 травня 2011, 12:10 | Рубрика: Влада, Новини Версія для друку Версія для друку 781 переглядів

Голова РДА Володимир Калічко та перший заступник голови РДА Василь Янцюк провели нараду щодо передачі об’єктів війського містечка у смт. Делятин на баланс органу місцевого самоврядування. Керівникам служб району доручено вивчити робочий стан мереж газо-, електро- та водопостачання й інші проблемні питання, а також організувати зустріч із жителями району.

Під їх орудою проведені також наради: щодо перенесення автостанції на вул. Княгині Ольги у мікрорайон автовокзалу у Надвір­ній (за участю керівника підприємства «Укртранссервіс» Богдана Гавриляка, представника Державної інспекції автомобільного транспорту Богдана Свищовського, начальника відділу транспорту управління промисловості, транспорту та зв’язку ОДА Сергія Підошви); щодо реставрації пам`ятника Тарасові Шевченку у Надвірній (за участю Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича, начальника управління будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства РДА Лідії Захарко); щодо очищення русла р. Стримба та бу­дівництва ДНЗ у с. Лісна Тарновиця (за участю Ліснотарновицького сільського голови Марії Марковецької та начальника управління будів­ництва, архітектури та житлово-комунального господарства Лідії Захарко), а також щодо підготовки до наступного опалювального сезону. Під час наради обговорювали питання добудови модульної шкільної котельні у Ланчині.

* * *

На нещодавному прийомі в голови РДА Володимира Калічка побували 6 краян. В основному їх турбували такі проблеми: ремонт житлового будинку, встановлення містка через річку в с. Пнів, виділення бу­дівельних матеріалів тощо.

* * *

Заступник голови РДА Богдана Ковалюк провела наради з питань оздоровлення дітей у літній період цього року та відзначення в районі Дня захисту дітей. Обговорено та уточнено організаційні питання початку оздоровчої кампанії.

На засіданні координаційної ради з питань дітей під її орудою обговорили 8 питань щодо захисту прав дітей.

* * *

На зустрічі голови РДА Володимира Калічка із керівництвом громадської ради при райдержадміністрації обговорено план роботи цієї ради, можливість залучення її членів до написання інвестиційних проектів у районі, організацію спільної роботи цієї ради та РДА щодо формування сильного громадянського суспільства, участь чле­нів громадської ради у підготовці та відзначенні державних свят та па­м’ятних дат у районі.

* * *

На виконання доручення Президента України, розпорядження голів ОДА і РДА та з метою написання інвестиційних проектів ра­йону відповідні служби району спільно з керівниками органів міс­це­вого самоврядування району під керівництвом заступника голови РДА Степана Іроденка працюють над підготовкою презентаційних матеріалів про населені пункти з інвестиційними пропозиціями. Члени робочої групи уже опрацювали пропозиції сіл: Камінне, Мо­лод­ків, Назавизів, Тисменичани.

Інф. РДА.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!