Газета по-надвірнянськи
 

Вирішила районна ПКР

27 травня 2011, 11:49 | Рубрика: Духовність, Політика Версія для друку Версія для друку 822 переглядів

25 травня на черговому засіданні координаційної ради обговорили інформацію про засідання робочої групи з будівництва монумента Борцям за Волю України у Надвірній під головуванням голови ра­йонної ради Василя Поповича, за участю голови РДА Володимира Калічка, депутатів та членів ради. За результатами анкетного громадського опитування визначено місце спорудження монументу – навпроти будівлі Надвірнянської ДПІ.

Надвірнянській міській раді доручено погодити з ДПІ земельну ділянку під будівництво монументу та підготувати відповідні рішення на сесію міської ради щодо за­твердження даного рішення сесійно.

А також про підготовку до свята патріотичної пісні, яке відбудеться у неділю, 29 травня ц. р. у приміщенні Надвір­нянської «Просвіти» о 14-ій год. доповіли Марія Котів та Ярослав Лазорко; про звернення до громади Надвірнянщини, громадських та полі­тичних партій щодо політичних та економічних подій в Україні. В обговоренні взяли участь Ігор Андруняк, Яро­слав Лесюк, Галина Ткач, Яро­слав Лазорко та інші. Доручено Я. Лазорку до наступного засідання ради підготувати текст звернення, а Я. Лесюку провести переговори з лідерами усіх політичних сил ра­йону про спільну координацію своїх дій.

У рамках проведення слухань щодо медичного обслуговування жителів району вирішили надіслати відповідну інформацію (за результатами обговорень на засіданнях ради) голові районної ради Володимиру Поповичу.

Щодо використання державної символіки України, то координаційна рада пропонує Надвірнянським районній та міській радам узаконити се­сійно постійну присутність Державного прапора на бу­дів­лях установ, організацій незалежно від їх форм власності. Першочергово обов`язкова наявність Державного Прапора України, а тоді уже фірменні знаки, інші прапори та агітаційні вивіски.

Координаційна рада під­тримала подання райорганізації УНП щодо присвоєння звання почесного громадянина м. Надвірна визначному діячеві ОУН Степанові Ленкавському.

Ярослав ЛЕСЮК,

голова координаційної ради.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!