Газета по-надвірнянськи
 

Юрій Дерев’янко подарував футбольну форму у Чорному Потоці…

27 травня 2011, 12:00 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 836 переглядів

Знакова подія сталася в передостанній день навчального року в Чорнопотоків­ській ЗОШ І-ІІІ ст. У гості до вчителів та учнів приїхав депутат обласної ради Юрій Дерев’янко. Він разом із колегою-депутатом Володимиром Хоптою привіз у подарунок комплект форми для шкіль­ної футбольної команди. На футболках зображено герби села і школи, а також емблема Благодійного фонду Юрія Дерев’янка. Також гості привезли 4 мати для спортзалу та футбольні і волейбольні м`ячі.

Юрій Дерев`янко вручає м’ячі капітанові команди Назарові Василишину

Відомий меценат зазначив, що радий бачити успіхи шкільної команди з міні-футболу, останнє досягнення якої – друге місце на районному турнірі 17 травня ц. р. Безумовно, це завдячуючи спор­тивному майданчикові, який, зокрема, за сприяння фонду Ю. Дерев’янка спорудили у 2009 році.

Капітан шкі­льної міні-футбольної команди Назар Василишин щиро подякував меценатові, який допомагає дітям вірити у людей, їхню безкорисливість, доброзичли­вість, щедрість. «Спо­діваємось, – сказав Назар від імені всіх учнів і вчителів школи, – що як людина доброї волі Ви не залишитесь осторонь проблеми спорудження нової нашої школи. А ми, в свою чергу, і надалі здобуватимемо перемоги у нав­чанні і в спорті».

Учителі й учні заспівали «Многая літа» Юрію Богдановичу та сфотографувалися на згадку.

Всеволод ГРЕЧУХ.

… і підтримав шкільну родину Зеленої

Саме в день родини, 15 травня ц. р., у Зеленському будинку культури відбулися загальношкільні батьківські збори. Обговорили такі питання: стосунки батьків, дітей, вчителів у сучасній родині; психолого-педагогічні життєві ситуації та їх вирішення; звіт директора Зеленської ЗОШ І-ІІІ ст. Василя Косюка за 2010-2011 р.

Важливу роль у формуванні стосунків батьків і дітей у сучасній родині, як і раніше, відіграють економічні чинники, психічне і моральне життя суспіль­ст­ва, педагогічна готовність до народження і виховання дітей, – зазначалося у виступах.

Після звіту директора школи Косюка В. М. проведено концерт під керівництвом вчителя музики Глущук І. І., в якому брали участь: духовний хор «Ave Maria»; дитячий хор молодших класів; тріо дівчат у складі Вікторії Глущук, Олесі Косюк, Лілії Кузюк; переможці шкільного конкурсу «Ікс-фактор» Владислав Глущук, Парасковія Бойко, Лілія Латі, Влада Грабівчук, Марія Михайлюк та ін.

На цьому святі був присутній голова Всеукра­їнсь­кого благодійного фонду Юрій Дерев`янко, який щиро подякував шкільній родині за теплу зустріч, а також нагородив старшу та молодшу футбольні команди с. Зелена спор­тивними костюмами. Разом з тим він пообіцяв провести капітальний ремонт харчоблоку в шкільній їдальні.

Батьки і діти, діти і школа –

Життя земного нерозривне коло.

Спливає час, минають роки –

Воно ж не розривається ніколи.

Марія РАТУШНЯК,

учитель української мови та літератури Зеленської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!