Газета по-надвірнянськи
 

6 червня – День журналіста. 7 червня – 21-а річниця «Народної Волі»

3 червня 2011, 13:05 | Рубрика: Влада, Свята Версія для друку Версія для друку 755 переглядів

Дорогі друзі!

Щиро здоровимо вас із професійним святом – Днем журналіста!

Вітаємо всіх, котрі причетні до журналістики, ветеранів та позаштатних кореспондентів, представників цієї прекрасної професії і тих, котрі планують присвятити себе журналістській праці.

Щоденно ви доносите до краян об`єктивну інформацію про економічне, політичне та культурне життя області, країни та світу. Саме правдиве слово, написане вами на шпальтах газет, сказане по радіо чи з телевізійного екрана, допомагає відстоювати демократію, утверджувати життя за християнськими законами, робити світ благороднішим.

Обласна державна адміністрація й обласна рада одним із своїх пріоритетів вбачають утвердження свободи слова та доступ громадян до публічної інформації. Запевняємо вас, що у нинішньої влади немає і не буде жодних закритих тем.

Перед сучасною журналістикою є великі перспективи для творчого зростання, нові стандарти та цивілізований медіа-простір. Тож нехай майстерне слово журналіста й надалі відіграє визначальну роль у розвитку демократії в Українській державі та формуванні цивілізованого громадянського суспільства високого європейського рівня.

Бажаємо вам міцного здоров’я, вдалих журналістських знахідок, гордості бути українським журналістом, впевненості у завтрашньому дні та успіхів у вашій нелегкій і відповідальній праці на благо кожного, на благо нашого спільного дому – України!

З найкращими побажаннями

Михайло ВИШИВАНЮК,

голова обласної державної адміністрації

Олександр СИЧ,

голова обласної ради

Шановні журналісти!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята та 21-ї річниці з дня заснування газети «Народна Воля». Завдяки вашій праці громадськість має можливість бачити, знати, аналізувати, робити висновки.

Ваші матеріали поповнюють яскравими, незабутніми сторінками літопис нашого краю.

Своєю роботою ви вибудовуєте нову якість відносин між владою і суспільством, що базується на принципах відповідальності та відкритості.

Ваше об’єктивне і правдиве слово допомагає відстоювати демократію, стверджувати життя за одвічними християнськими законами. Завдяки Вашій наполегливій праці, активній життєвій позиції і творчості формується духовно міцне, зріле громадянське сус­пільство. Сподіваємося, що ви і надалі робитимете все, аби утверджувались позитивні зрушення в усіх сферах життєдіяльності нашого краю, триматимете руку на пульсі життя, правовим і чесним словом творитимете добро.

Бажаємо вам, шановні журналісти, процвітання, творчого натхнення та невичерпної енергії на творчій ниві в ім’я майбутнього України!

Хай сенсації будуть добрими, новини цікавими, статті ґрунтовними і виваженими, хай ваша профе­сійна справа ніколи не переростає в рутинне ремесло і приносить Вам радість і задоволення. Добра вам, миру і Божої Благодаті!

Володимир КАЛІЧКО,

голова районної держадміністрації

Василь ПОПОВИЧ,

голова районної ради

Зіновій АНДРІЙОВИЧ,

Надвірнянський міський голова

 

Вельмишановні колеги-журналісти!

Усі, котрі працюють журналістами, усі, котрі пов’язані із роботою у засобах масової інформації у минулому!

Щиро вітаємо Вас із нагоди нашого професійного свята – Дня журналіста.

Журналістська праця надзвичайно складна, напружена, часто невдячна, а іноді – й небезпечна, але саме від журналістів залежить, якою побачать нашу країну нащадки. Тож за будь-яких умов, за будь-яких обставин, за будь-якої влади залишайтеся професіоналами, ніколи не забувайте про високу місію, покладену на журналістів суспільством, будьте наполегливими у відстоюванні високих принципів журналістської професії.

Нехай Ваше слово завжди буде чесним, щоб ніколи не доводилося червоніти за власні публікації як перед сус­пільством, так і перед власною совістю. Нехай Ваші новини будуть тільки добрими, робота – стабільною, а творчі задуми завжди зреалізовані! Віри Вам і оптимізму, натхнення, вдячних поціновувачів Вашого слова!

З повагою

секретаріат Івано-Франківської обласної організації Національної спілки журналістів України.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!