Газета по-надвірнянськи
 

Акція «Серце до серця» – дітям

29 червня 2011, 11:33 | Рубрика: Здоров`я Версія для друку Версія для друку 1,107 переглядів

Уже доброю традицією стало проведення в районі благодійної акції «Серце до серця», яка проводилась із 1 по 15 травня ц. р. .Її мета – збір коштів для придбання медичного обладнання для дітей, які хворіють на цукровий діабет.

В Україні зареєстровано таких майже 8000 дітей. Завдяки акції «Серце до серця» можна буде придбати інсулінові помпи для збереження та полегшення життя дітей цієї категорії.

Проблема цукрового діабету не обминула медичних працівників нашого району. Частину коштів, зібраних ними – 4050 грн. – спрямували на закупівлю глюкозо- аналізаторів для вимірювання глюкози в крові: 5 штук для найменших дітей віком до 6 років, які проживають у селах Бистриця, Гвізд, Молодків, Красна, м. Надвірна, а також на закупівлю голок для шприц-ручок, скарифікаторів.

На світлині Назарія ГРИДЖУКА: Дарія БОЙКО також отримала від лікарів глюкозо-аналізатор

Всього у районі проживають 17 дітей віком до 18 років, хворих на цукровий діабет.

Батьки цих дітей щиро вдячні всім, хто став учасником акції «Серце до серця», і з розумінням поставились до їхнього захворювання, щоб покращити якість їхнього життя з діабетом, зберегти здоров`я, щоб вони стали гідними громадянами нашої країни, особливо медичним працівникам району та головному лікарю Надвірнянської ЦРЛ Ярославу Ісопенку.

Наталія ЙОСИПЕНКО,

лікар-ендокринолог.

Емілія СЕМ`ЯНІВ,

заступник головного лікаря центральної райлікарні.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!