Газета по-надвірнянськи
 

Делятин: юні конкурсанти полонили чарівністю, граційністю, розмаїттям талантів

29 червня 2011, 11:19 | Рубрика: Культура, Свята Версія для друку Версія для друку 1,274 переглядів

На Зелені свята у Делятинському народному домі (директор Марія Івасюк, худ. керівник, депутат районної ради Володимир Черленюк) вразив феєричністю конкурс краси «Міні-міс Делятин 2011 р.», присвячений 20-річчю незалежності України.

Такий конкурс у мальовничому селищі над Прутом вперше. Але судячи з того, з яким творчим завзяттям готувалися організатори і учасники конкурсу, якого позитивного резонансу набуло його проведення серед делятинців різного віку, імовірно що він не буде самотньою ластівкою на картинговому шляху до світу краси, естетики, огранювання обдарувань. Оскільки прагнення до прекрасного не окреслене віковими рамками, конкурси можливо, за­провадять і серед дорослих.

А поки що на місцеву сцену-подіум елегантні ведучі: директор народного дому Марія Івасюк та лікар-стоматолог Ігор Мацюк запросили 14 учасниць віком 7-9 років конкурсу-свята краси, грації та творчих дебютів.

Голова журі, заступник голови районної ради Іван СТЕПНИК вітає переможців

Кожна із них прийшла із мрією здобути корону першості. І не безпідставно: кожна вирізнялася неповтор­ністю, винахідливістю, оригінальністю, безпосередністю, обнадійливими паростками артистизму, які веселковими барвами вигравали уже під час перших конкурсів «Зна­йомство» і «Розминка». Та най­більше інтригував «Коронний номер». Саме він розкрив природні здібності юних красунь. Пісні, танці, гра на музичних інструментах, жартів­ливі сценки – всі номери ви­промінювали велике прагнення делятиночок виконати їх бездоганно, хоч не всім вдалося через хвилювання. Але це не привід для розчарування, швидше – стимул для удосконалення.

Конкурс під назвою «Де­філе» перетворив дівчат на вишуканих панночок, а присутніх запросив чи не на справжній бал. Завершальне випробування «Домашнє завдання – господарочка» продемонстрував кмітливість майбутніх господинь, які поки що з допомогою материнських рук приготували смачні страви, але презентували їх самостійно, ділячись із журі кулінарними секретами.

А до складу журі, очолюваного заступником голови районної ради Іваном Степником, увійшли заслужений працівник культури України, провідний методист районного будинку культури, заслужений працівник культури України Любов Орел, телеведуча телерадіокомпанії «Надвірна» Тетяна Пришляк, майстер-перукар салону краси «Модерн» Іван Микитюк та автор цих рядків. Для забезпечення об’єктивності журі, організатори конкурсу представили нам тільки імена й номери учасниць та критерії оцінювання. Керуючись виключно цими критеріями, журі виконало нелегку місію визначення кращих серед кращих і оголосило переможців у номінаціях: «Скромність» – Мартуся Довбенюк, «Грація» – Іринка Байкова, «Усмішка» – Анничка Василаш, «Чарів­ність» – Олеся Товпашко, «При­вабливість» – Неля Попович, «Вишуканість» – Марічка Старунчак, «Оригінальність» – Марічка Гаврилаш, «Ніж­ність» – Квітослава Кухарук, «Модель» – Вероніка Шеремета, «Талант» – Аня Дяченко.

Віце-міні-міс визнали Юлію Мотрук та Христинку Іванюк. За визнанням глядачів титул «Міс глядацьких симпатій» отримала Іванка Касіянчук.

Із традиційною у таких випадках паузою назвали ім`я міні-міс Делятина 2011 – Ларису Козак. Ще на початку конкурсу її представили так: «Я українка – Лариса Козак»//«Все вмію робити, на всі руки мастак»//«Учусь на «відмінно», в ансамблі спі­ваю»//«Чудово танцюю, англійську вивчаю»//«Що мама попросить, усе помагаю»// «І брата маленького я доглядаю»//«На вроду весела, проворна, швидка»//«І вам всім докажу – я справді така». І справді Ларисі вдалося ефектно виступити у всіх конкурсних номерах.

Усі конкурсантки отримали подарунки від районної ради – збірку поезій Надії Попович «Свічі любові», а також заслужені призи та ві­тання і не тільки за те, що незважаючи на хвилювання, успішно справилися із завданнями, а й за те, що зуміли своїм односельчанам створити гарний настрій і переконати, що «краса врятує світ, або світ красу».

Допомагали журі вітати переможців їх ровесники джентльмени Олексій Боднарук, Максим Семенюк, Валентин Біляєв, Любомир Кли­м`юк, як і дівчатам – у виконанні номерів.

Фінансове сприяння в ор­ганізації конкурсу надали спонсори: від косметичної компанії «Оріфлейм» Т. Смоляник (для глядачів розіграли спеціальну лотерею); приватна садиба (В. Корженюк), магазини «Оазис» (Н. Наконечна), «Альянс» (п. Йосипчук), «Все для дому» (Н. Вацик), «Шанс» (М. Петріщак), «Сімя» (У. Михальчук), «Едельвейс» (М. Сокира), нічний клуб «Матрікс» (М. Бабчук), аптека (А. Гаврилюк), а також гуртівня будівельних матеріалів «Хатуля» (А. Пригродський), підприємці Наталія Трачук, Ганна Гуцуляк, Любов Беркещук, Ганна Кухарук, Василь Іванищук, а також Михайло Волярчук, Віталій Трачук, Ярослав Римарук.

Велика їм вдячність від організатора конкурсу – народного дому, а також селищному голові Михайлу Косилу, директору Делятинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Олегові Потріщаку, та батькам конкурсанток.

А нам відрадно констатувати партнерство директора народного дому Марії Івасюк із Делятинською селищною радою, депутатом районної ради Володимиром Черленюком, освітянами, підприємцями та іншими шанованими делятинцями у проведенні заходу, який дав змогу спробувати себе на сцені юним обдаруванням.

Усім титулованим і не титулованим талантам бажаємо творчих успіхів, а Ларисі Козак вдалого дебюту на ра­йонній сцені. Її запросили до участі у благодійному концерті у РБК та урочистостях з нагоди 20-річчя Незалежності України. Хай щастить!

Орися СПІВАК

«Народна Воля»

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!