Газета по-надвірнянськи
 

Хет-трик Іванни Кнігніцької

29 червня 2011, 10:20 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 756 переглядів

18 червня збірна команда району (чоловіча та дівоча) взяла участь у зональних змаганнях обласних літніх спортивних іграх під егідою ФВСТ «Колос» (голова в Надвірнянському районі Василь Масевич) з волейболу та футболу, які проходили на полях і майданчиках сіл Турки та П`ядики Коломийського району.

На жаль, наші чоловіки не змогли пробитись до фінальних змагань, які заплановано провести в серпні цього року в м. Городенка. Дівчата ж повністю виконали поставлене перед ними завдання. Особливо впевнено це зробила футбольна команда, яка з рахунком 4:0 обіграла господарів змагань коломийчанок. Хет-триком відзначилась нападник Іванна Кнігніцька та ще один м`яч на рахунку Надії Боднарук. За футбольну дівочу команду нашого району виступали гравці ЖФК «Надвірняночка», студентки Надвірнянського коледжу НТУ (директор Р. Нагорний), Марія Кулик, Леся Кривулінська, Мар`яна Скрипник, Наталія Іванків, Вікторія Командирчик, Уляна Горічок (с. Саджавка), Анна Бойко (с. Красна), Марія Тимчук (с. Камінне), троє представляло с. Стримбу (Іванна Кнігніцька, Христина Гладиш, капітан команди Марія Маслій), Марія Дисько (с. Пнів), Наталія Кепещук (с. Гвізд),та п`ятеро гравців з с. Чорний Потік (Любов Василишин, Марія Василишин, Наталія Василишин, Василина Ткачук, Марія Ткачук).

* * *

26 червня на синтетичному міні-футбольному майданчику стадіону «Нафтовик» м. Надвірна під егідою райцентру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» та відділу у справах сім`ї, молоді та спорту РДА заплановано провести турнір, присвячений святкуванню Дня Конституції України за участю трьох чоловічих команд: міської ради, районної ради та райдержадміністрації та ЖФК «Надвірняночка». Початок о 10:00.

Прес-служба ЖФК «Надвірняночка».

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!