Газета по-надвірнянськи
 

Кожну ланку державного управління повинні складати високопрофесійні, патріотично налаштовані фахівці

29 червня 2011, 11:23 | Рубрика: Влада, Свята Версія для друку Версія для друку 685 переглядів

Професійне свято – День державної служби, яке відзначається щорічно 23 червня – у день Державної служби Органі­зації Об’єднаних Націй, установлено Указом Президента України 4 квітня 2003 року, враховуючи роль державної служби у процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН.

До головних напрямів роботи Управління державної служби Головдержслужби України в Івано-Фран­ків­сь­кій області, що вирішуються в тісній співпраці з обласною і районними державними адміністраціями, територіальними органами центральних органів виконавчої влади, ор­ганами місцевого самоврядування, магістратурою держав­ної служби Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Івано-Франківським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств і організацій, входять питання професіоналізації корпусу державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, надання методично-консультаційної допомоги з організаційно-кадрових питань, запобігання проявам корупції, проведення тренінгів з актуальних питань управлінської діяльності, залучення молоді на державну службу, участь державних службовців у Всеукраїнських конкурсах «Кращий державний службовець», «Приязна адміністрація», Всеукраїнській спартакіаді державних службовців та цілий ряд інших питань, спрямованих на підвищення професіоналізації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

У нашій області в органах місцевої влади працює 7648 державних службовців, статус яких визначається Законом України «Про державну службу» і 3119 посадових осіб місцевого самоврядування, статус яких визначається Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування», які спільно забезпечують економічний розвиток, функціонування фінансової системи, агропромислового комплексу, транспорту та зв’язку, житлово-комунального господарства, екологічної безпеки, підтримки і розвитку підприємництва, охорони здоров’я, освіти, куль­тури, спорту, туризму, соці­ального захисту населення, пенсійного забезпечення громадян та інших сфер життє­діяльності області. Переважну більшість державних служ­бовців (74,3%) та посадових осіб місцевого самоврядування (68,8%) складають жінки. Більше половини державних службовців (52,8%) – молодь у віці до 35 років.

Сумлінна праця і високий професіоналізм державних службовці краю підтверджують, що ми з гідністю несемо високе звання державного службовця і виконуємо його призначення – вірно і чесно служити українському народові.

З особливим теплом ми сьо­годні згадуємо шляхет­ність, наполегливу працю людей, які більшу частину свого життя присвятили державній службі і зараз знаходяться на заслуженому відпочинку.

З нагоди професійного свята дякую державним службовцям області за сумлінну працю, витримку і силу духу, які допоможуть нам зробити все можливе для створення економічно сильної, соціально заможної та духовно багатої України.

Бажаю Вам бути простими і чуйними, шляхетними і принциповими, подальших успіхів на ниві служіння людям, заради щасливого та заможного майбутнього укра­їнського народу. Нехай з Вами буде мудрість, а кожен день Вашого життя буде світлий і радісний, родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Успіхів Вам, невичерпної життєвої енергії, завзяття та оптимізму на шляху підкорення нових життєвих вершин.

Зі святом Вас, дорогі колеги!

З шаною та повагою

Степан МОРОЗ,

начальник Управління державної служби Головдержслужби України в Івано-Франківській області.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!