Газета по-надвірнянськи
 

Лоївські школярі вдячні депутатам

21 червня 2011, 10:05 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 348 переглядів

Із 1 по 17 червня у Надвір­нян­ському районі відбувались турис­тичні змагання. Їх активними учасниками стали учні Лоївської школи. Цього року діти вперше брали участь у перегонах з новим туробладанням. Повний комплект необхідного споря­дження школі подарували депутати обласної ради («Фронт Змін») Юрій Дерев`янко та Володимир Хопта. Ке­рівники закладу кажуть, що це неабияк покращить рівень підготовки учнів та додасть їм запалу до перемог, адже досі дітям доводилося позичати турспорядження. Зокрема, Йосип Кіт, директор школи І-ІІІ ст., вважає, що відтепер будуть господарями свого споря­дження.

Окремий подарунок – тренажер – депутати привезли для од­нієї з вихованок цієї школи, котра через хворобу змушена навчатися вдома. Юрій Дере­в`ян­ко висловив впевненість, що тренажер допоможе цій дитині.

Окрім цього, від меценатів шко­ла отримала ще й музичне обладнання. Тепер будь-які свята тут відбуватимуться по-сучасному з хорошою музтехнікою й уможливлять ще й розвивати свої таланти. А щоб всі пам`ятні та при­ємні моменти шкільного життя можна було б зафіксувати, депутати подарували фотоапарат та відеокамеру. Безсумнівно, що початок нового навчального року Лоївські школярі зустрінуть по-новому і з оновленим обладнанням.

Ганна КАЗЮК.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!