Газета по-надвірнянськи
 

Міська толока з міськими керівниками

21 червня 2011, 10:21 | Рубрика: Влада, Здоров`я, Природа Версія для друку Версія для друку 772 переглядів

Стало доброю традицією для нашого міста Надвірна у переддень великих свят проводити толоки з прибирання  та наведення благоустрою в парках, скверах, вулицях і прибудинкових територіях житлових будинків міста. Квітучі дерева, нові будівлі, чисте повітря, прибрані вулиці та парки – мінімум, потрібний, щоб пишатися своїм міс­том і насолоджуватися життям у ньому.

З метою належної під­готовки міста до святкування Зіслання Святого Духа і Пресвятої Трійці Надвірнянська міська рада у черговий раз провела передсвяткову толоку в міському парку відпочинку ім. І. Франка. Працівники апарату міської ради спільно з членами Ради старійшин за участю комунальних служб дбайливо покосили траву, попідрізали ку­­щі, вивезли сміття з парку.

Відрадно, що з кожним разом міський парк та й усе місто стає охайнішим, чистішим, привітнішим. Міська влада закликає всіх жителів Надвірної власним прикладом показати, що чистота й охай­ність повинна бути не лише напередодні великих свят, а й у повсякденні.

Міський голова Зіновій АНДРІЙОВИЧ (праворуч) та начальник КП «Надвірнакомунсервіс» Андрій КІНДРАТ вправно підрізали кущові насадження

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!