Газета по-надвірнянськи
 

На черговому засіданні

29 червня 2011, 09:48 | Рубрика: Новини, Політика Версія для друку Версія для друку 320 переглядів

громадсько-політичної ради Надвірнянщини 22 червня , в якому взяв участь начальник відділу внутрішньої політики РДА Володимир Івасик, обговорили план роботи ради на літній період та участь координаційної ради в урочистостях з нагоди святкувань Дня Конституції України, Державного Прапора та Дня Незалежності України.

У зв`язку із завершенням обговорення місця будівницт­ва пам`ятника Борцям за Волю України та погодження з Державною податковою інс­пекцією в Надвірнянському районі рада прийняла рішення про освячення цього місця усіма релігійними громадами району. Дату освячення спіль­но погодити з органами місцевого самоврядування до 29 червня ц. р., про що повідомимо додатково. Рекомендовано робочій групі(голова Василь Попович) до 1 липня скликати засідання та розпочати роботу художньо-архітектурної ради зі створення проекту макету пам`ятника та від­новити роботу конкурсної ко­місії.

Розглянуто організаційні питання – секретарем громадсько-політичної ради обрано одноголосно Марію Ко­тів, а заступником голови ради – Ярослава Лазорка.

Ярослав ЛЕСЮК,

голова громадсько-політичної ради.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!