Газета по-надвірнянськи
 

Олександр Сич взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Героїв

3 червня 2011, 12:59 | Рубрика: Влада, Свята Версія для друку Версія для друку 618 переглядів

29 травня голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Героїв.

– Це свято має і нотку слави, і нотку суму. У квітні 1941 року Великий Збір ОУН(б) прийняв рішення таким чином вшановувати дні загибелі символів національно-визвольної боротьби – Миколи Міхновського, Симона Петлюри, Євгена Коновальця. Після них було знищено ще дуже багато наших провідників… Боротьба за українську державу не припинялася. Триває вона і зараз. Сьогодні політичним донецьким бульдозером зачищають все українське. Зі шкільних під­ручників вичищають всі згадки про наших героїв і УПА. Це і наступ російської православної церкви. Це і «табачниці місцевого розливу». Сьогодні кожен на своєму місці має протистояти цьому тотальному антиукраїнському наступу. Бо це – наша перспектива, це май­бутнє наших дітей і онуків, – сказав Олександр Сич під час урочистого віче на Вічевому майдані в Івано-Франківську.

Голова обласної ради звернув увагу і на ті політичні переслідування, які здійснює теперішня влада, зокрема, щодо Юрія Луценка, Юлії Тимошенко і десятків депутатів рад різних рівнів ВО «Свобода».

Олександр Сич, заступник голови обласної ради Остап Дзеса та інші депутати обласної ради взяли участь у па­м’ятній ході від Вічевого майдану до Меморіального скверу, що на вул. Степана Бандери, де відслужили панахиду за героями, які віддали своє життя у боротьбі за свободу і незалежність України.

Прес-служба голови обласної ради.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!