Газета по-надвірнянськи
 

Олімпійський день бігу

29 червня 2011, 10:16 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 787 переглядів

У п’ятницю, 17 червня ц. р., у парку культури і відпочинку ім. Івана Франка у Надвірній відбувся Олімпійський день бігу, організований відділом у справах сім’ї, молоді та спорту РДА та районним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». У заході взяли участь понад 250 спортсменів – діти дошкільного віку, школярі, студенти, ветерани спорту та спортивні аматори, інваліди.

Спортивно-масовому дійству передувало урочисте відкриття, яке відбулося на території спортивного комплексу «Хімік». Учасників забігів вітали начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Тарас Вінтоняк, директор райцентру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Василь Завадський, заслужений працівник фізичної культури, директор СДЮШ ОР профкому ВАТ «Нафтохімік Прикарпаття» Роман Теребушка, заслужений тренер України з легкої атлетики Анатолій Ястребов, майстер спорту України і чемпіонка Європи з дзюдо Наталія Ільків,  майстер спорту Укра­їни з дзюдо та боротьби самбо Марія Остапюк, майстер спорту України з боксу, призер молодіжного чемпіонату Європи з боксу Руслан Струк.

Діти дошкільного віку змагалися на дистанції 30 м, школярі віком 7-14 років – 100 м, 14 – 17 років, студенти, ветерани спорту та спортивні аматори, інваліди – 500 м.

Усі учасники заходу нагороджені грамотами та призами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА та солодощами, які подарували спонсори: депутат районної ради, власник магазину «Мій телевізор» Сергій Штогрин, приватні підприємці Василь Павлюк (кафе «Казка»), Степан Шовгенюк, Василь Гайдаш.

Відділ у правах сім’ї, молоді та спорту РДА та районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» щиро їм за це вдячні.

Тарас ВІНТОНЯК,

начальник відділу у  справах сім`ї, молоді та спорту РДА.

Світлини Назарія ГРИДЖУКА.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!