- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Оздоровлення дітей – під особливим контролем влади

Posted By Модератор On 10.06.2011 @ 12:36 In Влада,Здоров`я | No Comments

Першого літнього дня підписане розпорядження райдержадміністрації «Про забезпечення у ра­йоні організованого від­по­­чинку та оздоровлення ді­тей у літній період 2011 р.», яким затверджено склад координаційної ради РДА з цього питання під керів­ництвом заступника голови РДА Богдани Ковалюк, а також дані кон­кретні доручення від­ділам і службам РДА.

7 червня ц. р. перший заступник голови РДА Василь Янцюк провів оперативну нараду із відпо­відальними працівниками районної центральної лі­карні, райсанепідемстан­ції, відділу освіти РДА, ветеринарної медицини та ін.

Вимога чітка і без перебільшення важлива – безпека дітей під час літ­нього таборування. Першочергово акцентував увагу на якісному харчуванні, адже літня спека не спадає.

З цього приводу начальник відділу освіти РДА Михайло Винник поінформував, що у Добротові завершується відпочинок дітей у вигляді наметового таборування. Тут зібрано по півтора десятка школярів із 35 шкіл району, більше шести десятків дорослих наставників, під наглядом чергових медиків тощо. Їм підвозили необхідні продукти, воду для приготування їжі на вогні, «мінералку» тощо. Під не меншим наглядом оздоровлювали 40 школярів у природному заповіднику «Горгани».

Нині більшість учасників таборування – у походах для відпочинку й ознайомлення з рідною природою.

Не менш важливо влітку убезпечити дітей і дорослих від укусів змій. Роз`яснення з цього приводу читайте у матеріалах районних медиків.

Орися СПІВАК

«Народна Воля»

 


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2011/06/ozdorovlennya-ditej-%e2%80%93-pid-osoblyvym-kontrolem-vlady/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.