Газета по-надвірнянськи
 

Перемогли у районному конкурсі проектів

21 червня 2011, 10:46 | Рубрика: Влада, Новини Версія для друку Версія для друку 758 переглядів

На засіданні ради районного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування оприлюднено його результати. До речі, районна рада першою серед аналогічних представницьких органів влади Прикарпаття ініціювала проведення такого конкурсу.

Цьогоріч на нього представлено вісім проектів. Усі вони, зазначив керівник ради конкурсу, заступник голови районної ради Іван Степник, пройшли експертизу членів експертної конкурсної комісії, сприятимуть у розв`язанні соціальних програм терито­ріальних громад.

Перемогли в конкурсі чотири проекти: «Все найкраще – дітям» Бистрицької сільсь­кої ради; «Культурно-духовний розвиток села» Зеленської; «Тепло у школі – тепло в дитячих серцях» Назавизів­ської та «Благоустрій населеного пункту, як засіб покращен­ня мікроклімату села» Пнів­ської сільської рад. На їх фі­нан­сування з районного бю­джету виділять 19180 гривень.

Щодо проекту «Покращення роботи зі зверненнями жителів селища Ланчин» Ланчинської селищної ради, то його також затвердили як проект-переможець конкурсу при умові дофінансування з районного бюджету в сумі 980 грн. за рахунок коштів, виділених при уточненні ра­йонного бюджету за підсумками його виконання за І пів­річчя та наступні звітні періоди 2011 року, що мають передбачити постійна комісія районної ради з питань бю­джету, фінансів, податків та інвестицій (Михайло Капак), фінансове управління РДА (Михайло Обідняк).

На місцях для реалізації проектів-переможців районного конкурсу долучать кошти спонсорів та підприємців.

Дипломи переможцям кон­курсу вручать представникам громад на найближчому навчанні сільських та селищних голів.

У районній раді розроблять також чіткий механізм моніторингу виконання проектів, залучивши до цього ЗМІ району.

Микола БІЛОЗЕРКО.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!