Газета по-надвірнянськи
 

Пом`янути полеглих… Допомогти недужим…

21 червня 2011, 10:38 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 659 переглядів

На нараді під орудою заступника голови РДА Богдани Ковалюк за участю представників районної ради, УГКЦ, райвідділення ДАІ та громадських активістів обговорено основні заходи, дано чіткі доручення всім відповідальним працівникам структурних підрозділів виконавчої влади з метою належної підготовки до відзначення на теренах Надвірнянщини Дня Скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні, 15-ї річниці Конституції України, Дня молоді та проведення благодійного концерту.

Передусім, Богдана Ковалюк наголосила на визначальній ролі людського фактора, що полягає в широкому залученні громадськості краю, органів місцевого самоврядування до участі в цих червневих подіях, що наближаються.

З відповідними розпорядженнями голови РДА та іншими нормативними документами вищого державного рівня присутніх ознайомив начальник відділу внутрішньої політики РДА Володимир Івасик.

Передбачається, що 22 червня, у День Скорботи, коли 70 років тому розпочалася Велика Вітчизняна війна, краяни спільно із владою та духовенством вшанують па­м`ять загиблих біля Обеліску слави та Символічної могили і старому кладовищі міста. Також активно жителі району приєднаються до Всеукраїнської хвилини мовчання.

Насиченими обіцяють бути наступні вихідні – 25 і 26 червня. Адже традиційно День Конституції відзначають паралельно із молодіжним Днем. З нагоди цих свят, крім концерту в районному будинку культури, у неділю, 26 червня, на майдані Т. Шевченка змагатимуться в богатирських іграх найсильніші жителі Надвірнянщини, а також на стадіоні «Нафтовик» розгорнуться футбольні баталії (фінал Кубка району). Змістовну й цікаву програму для молоді підготували молодіжні організації «Пласт» і Студентське Братство. Із 18-ї год. святкування продовжать у зоні відпочинку ім. Назарія Яремчука, де всі бажаючі розважатимуться на міській дискотеці, насолодившись перед тим концертними виступами найпопулярніших співаків і мистецьких колективів Надвірної та району.

Подібні урочистості відбудуться в кожному населеному пункті Надвірнянщини.

Також на неділю, 26 червня ц. р. о 12-ій год. у районному будинку культури заплановано провести вперше у районі благодійний концерт, кошти від якого передадуть на лікування двох дітей з Добротова та Пнів`я. Деталі цього важливого морально-етичного заходу повідомимо згодом. Очікується, що на благодійному концерті співатимуть ві­домі естрадні виконавці Прикарпаття Світлана Весна, Остап та Мар`яна Гавриші.

Наш кор.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!