Газета по-надвірнянськи
 

Професіографічна екскурсія в пекарню

10 червня 2011, 12:20 | Рубрика: Влада, Економіка, Новини, Смачного! Версія для друку Версія для друку 1,029 переглядів

Розпочалась пора літніх канікул, учні проводять свій відпочинок у таборах на базі рідних шкіл. За цей час є можливість не тільки оздоровитися, але й замислитись над вибором майбутнього фаху.

З цією метою 8 червня Надвірнянський районний центр зайнятості організував та провів професіографічну екскурсію в міні-пекарню, де виготовляють найсмач­ніші хлібо-булочні вироби району. Власниця міні-пекарні Лілія Канюк радо зустріла дітей Надвірнянської школи-інтернату, які проводять свій час у літньому таборі «Сонечко».

Майстер-клас демонструє дітям Лілія КАНЮК

Лілія Канюк запропонувала всім дітям на деякий час «уявити» себе в ролі пекаря і самим попробувати виготовити смачні булочки з яблуками, капустою, картоплею, рогалики з повидлом, шоколадом. Лілія Олексіївна пояснювала, як правильно замісити тісто, як сформувати з нього виріб, якої консистенції повинно воно бути. Хлопці та дівчатка залюбки взялися за роботу, хоч ще не мали досвіду, проте було велике бажання та ціка­вість самим виготовити смачний продукт.

Поклавши на деко власноруч приготовлені пиріжки та поставивши в піч вироби, вони чекали на готову продукцію, а тим часом господиня пекарні приготувала всім дітям чай і почастувала приготовленими гостями свіжоспеченими булочками та рогаликами. До глибини душі залишилися приємно враженими педагоги-наставники проведенням професіографічної екскурсії. Адже на цей захід ми запросили дітей, для котрих материнська ласка і турбота, на жаль, не на першому місці, адже багато з них є дітьми –сиротами і напівсиротами.

Спостерігаючи, як «творили» вироби своїми руками діти, як власниця пекарні гарно зустріла їх, віриться, що спів­праця з роботодавцями та профорієнтаційна робота з школярами – не марна справа.

Уляна ПІВТОРАНЮК,

провідний спеціаліст Надвірнянського райцентру зайнятості.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!