Газета по-надвірнянськи
 

Шляхопровід до Заріки у Ланчині став безпечним завдяки Володимиру Поповичу

21 червня 2011, 10:47 | Рубрика: Влада, Новини Версія для друку Версія для друку 697 переглядів

Тривалий час жителі урочища Заріка Ланчинської селищної ради із тривогою переміщалися мостом через річку Прут. Досить довго належав він до категорії аварійних.

Споруджений у 1992 році за кошти місцевого та обласного бюджетів у періоді головування у смт. Ланчин Володимира Поповича, автосполучення через швидкоплинну гірську річку довго надійно служило півтори тисячі громадянам із майже 300 будинків. Та не без «липкої» руки окремих людей рік у рік стали зникати металеві кріплення верхньої частини моста, які служили своєрідними перилами. Дійшло до того, що їх майже не стало. Виникла загроза руйнування стратегічного для ланчинців об`єкта. Дедалі небезпечнішим він ставав для курсування транспортних засобів, руху пішоходів.

І ось нещодавно за сприяння депутата обласної ради, заступника голови ДПА в Івано-Франківській області, уродженця Ланчина Володимира Поповича споруду оновлено. Виконано значний об`єм робіт. Шляхопровід надійно відремонтований, прохід ним безпечний.

Та це не означає, що дехто з ланчинців може знову зазіхати на поцуплення звідси металевих конструкцій. Люди повинні усвідомити, що до об`єктів загальнодержавного значення мусять ставитися по-господарськи, оберігати їх від навмисного нищення. Аварійний шляхо­провід може спричинити трагедії, навіть, із людськими жертвами. Пам`ятаймо про це, не нехтуймо загальнонародним майном.

Микола БІЛОЗЕРКО.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!