- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Шляхопровід до Заріки у Ланчині став безпечним завдяки Володимиру Поповичу

Posted By Модератор On 21.06.2011 @ 10:47 In Влада,Новини | No Comments

Тривалий час жителі урочища Заріка Ланчинської селищної ради із тривогою переміщалися мостом через річку Прут. Досить довго належав він до категорії аварійних.

Споруджений у 1992 році за кошти місцевого та обласного бюджетів у періоді головування у смт. Ланчин Володимира Поповича, автосполучення через швидкоплинну гірську річку довго надійно служило півтори тисячі громадянам із майже 300 будинків. Та не без «липкої» руки окремих людей рік у рік стали зникати металеві кріплення верхньої частини моста, які служили своєрідними перилами. Дійшло до того, що їх майже не стало. Виникла загроза руйнування стратегічного для ланчинців об`єкта. Дедалі небезпечнішим він ставав для курсування транспортних засобів, руху пішоходів.

І ось нещодавно за сприяння депутата обласної ради, заступника голови ДПА в Івано-Франківській області, уродженця Ланчина Володимира Поповича споруду оновлено. Виконано значний об`єм робіт. Шляхопровід надійно відремонтований, прохід ним безпечний.

Та це не означає, що дехто з ланчинців може знову зазіхати на поцуплення звідси металевих конструкцій. Люди повинні усвідомити, що до об`єктів загальнодержавного значення мусять ставитися по-господарськи, оберігати їх від навмисного нищення. Аварійний шляхо­провід може спричинити трагедії, навіть, із людськими жертвами. Пам`ятаймо про це, не нехтуймо загальнонародним майном.

Микола БІЛОЗЕРКО.

 


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2011/06/shlyahoprovid-do-zariky-u-lanchyni-stav-bezpechnym-zavdyaky-volodymyru-popovychu/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.