Газета по-надвірнянськи
 

Спалювання сухої рослинності призводить до збитків

29 червня 2011, 09:49 | Рубрика: Природа Версія для друку Версія для друку 329 переглядів

Надвірнянське лісове господарство попереджає про заборону спалювання сухої рослинності на сільгоспугіддях, особливо тих, які примикають до лісових масивів, що є основною і об’єктивною причиною лісових загорань.

21 травня ц. р. із вини сіль­ських паліїв загорілася лісова підстилка у лісових масивах Бухтівецького лісництва (урочище  «Соколовиця»). Та завдяки злагодженим спіль­ним діям працівників лісової охорони Бухтівецького і Па­січнянського лісництв, пожежної команди  райвідділу МНС на чолі з начальником караулу Палійчуком М.С., командиром відділення  Зьолою І. М., старшим пожежним Бойком В. І., водієм Гавка­люком І. Д., пожежниками ППЧ – 30 с. Пнів під керівництвом командира відділення Николайчука А. І., водієм Вепринюком М.Д. та місцевих  жителів с. Пасічна  Гап`юка В. М., Чупринюка Г. І. та Чупринюка Г. М. за  короткий термін часу вдалось приборкати-локалізувати вогонь, тим самим вберегти молоде хвойне насадження на площі майже 2 га.

Оперативне реагування, злагоджені дії та посильна праця допомогла уникнути збитків для лісового господарств,  за що керівництво лісгоспу висловлює щиру подяку вищезгаданим вогнеборцям.

ДП «Надвірнянське лісове господарство»  вкотре нагадує, що до зумисних паліїв чинним законодавством передбачена адміністративна, а при завданні  шкоди лісовому господарству – і кримінальна відповідальність.

Іван ЦИМБАЛЮК,

начальник відділу лісового господарства ДП «Надвірнянський лісгосп».

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!