Газета по-надвірнянськи
 

У виборі навчального закладу не помилилися

29 червня 2011, 11:14 | Рубрика: Духовність, Новини Версія для друку Версія для друку 712 переглядів

Як і матері та бабусі мені неодноразово доводилося бувати на батьківських зборах. Та останні настільки мене вра­зили, що хочу розповісти про них. Відбулися вони в Надвірнянському коледжі НТУ, де навчається моя внучка (група Б-11, спеціальність «бухгалтерський облік». У мультимедійній аудиторії поряд зі студентами подумки повернулася у студентські літа.

Керівник групи Надія Тимків знайшла добре слово про кожного студента групи – здається, для неї поганих студентів не існує – в кожному віднайде Божу іскру, зігріє добрим словом, надихне на гарні вчинки. Розмову продовжив заступник директора коледжу з навчальної роботи Василь Скрипник, вміло оперуючи цифрами, довів що спе­ціальність бухгалтера дуже потрібна у час ринкової економіки. А й справді, започаткувавши будь-яку власну справу, навіщо залежати від умінь і чесності іншого працівника, а саме бухгалтера? У студентів є перспективи щодо дальшого навчання – коледж уклав договори про наступний етап навчання з багатьма вищими навчальними закладами України.

Весело, цікаво переглядали слайди про студентське життя в коледжі – батьки молоділи на очах, репліки су­проводжувалися щасливим сміхом наших дітей. А виконана студентами в кінці зборів пісня викликала в батьків почуття вдячності до педагогічного колективу за вміння виховувати у дітей щирість, духовність і повагу до батьків.

Зворушені виходили батьки зі студентами з цих зборів, із переконанням: з вибором навчального закладу ми не помилися!

Валентина БУРЛАКОВА,

голова батьківського комітету групи Б-11 Надвірнянського коледжу НТУ.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!