Газета по-надвірнянськи
 

Василь Чуднов: Основний пріоритет сьогоднішньої влади – інтереси простих українців

29 червня 2011, 11:34 | Рубрика: Влада, Новини Версія для друку Версія для друку 793 переглядів

Послідовно  крок за кроком влада виконує свої обіцянки. І сьогодні на порядку денному – збільшення оплати праці працівникам бюджетної сфери. Так прокоментував внесення до ВРУ урядового законопроекту «Про внесення змін до закону України «Про державний бюджет України на 2011 рік» народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів, член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Василь  Чуднов.

«Було чітке усвідомлення того, що в умовах кризи і зростання інфляції доходи громадян повинні також систематично збільшуватися. Тому логічно, що всі сили уряду були кинуті на забезпечення припливу коштів, котрі можна було б в подальшому передати людям. Зростання економіки, яке почалося в 2010 році завдяки новій еконо­міч­ній політиці влади, принесло ці додаткові надходження до бюджету, завдяки чому тепер держава може підвищити соціальні виплати і зарплати в бюджетній сфері» – пояснив парламентар.

Василь Чуднов також за­значив, що внесений  до Верховної Ради урядовий законопроект передбачає  збільшення доходів держбюджету-2011 приблизно на 14,047 млрд. грн. – до 299 млрд. 119 млн. 703,7 тис. грн., а видатків – на 11,449 млрд. грн. – до 336 млрд. 977 млн 289,5 тис. грн.  І більшість цих коштів в основному піде на соціальні потреби. «Як бачимо, головний пріоритет команди  Президента В. Януковича – інтереси простих українців» – додав регіонал.

За словами народного депутата, вже найближчим часом збільшиться заробітна плата вчителів і медиків. Перші отримуватимуть в середньому на 340 грн. більше, а працівники медицини -  приблизно на 300 грн. Також було прийнято рішення розширити список педагогічних пра­цівників, які отримують 20% надбавок до посадового окладу. На дані цілі, зазначає регіонал, відповідно до законопроекту заплановано виділити ще додатково 500 млн. грн.

Прес-служба народного депутата України Василя Чуднова.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!