Газета по-надвірнянськи
 

Відбувся перший турнір із волейболу на кубок голови Івано-Франківської обласної ради

3 червня 2011, 13:00 | Рубрика: Влада, Спорт Версія для друку Версія для друку 634 переглядів

28 – 29 травня ц. р. з нагоди 120-ої річниці з дня народження засновника і провідника ОУН Євгена Коновальця в Івано-Франківську відбувся перший турнір із волейболу на кубок голови Івано-Франківської обласної ради.

У змаганнях взяли участь 14 команд депутатського корпусу обласної та районних рад і міських рад міст обласного значення Івано-Франківської області (11 команд районних рад, дві команди міських рад та команда депутатів обласної ради).

На волейбольний майданчик у складі команди Івано-Франківської обласної ради виходили голова ради Олександр Сич (капітан команди), Василь Гладій, Остап Дзеса, Володимир Шкварилюк, Василь Скрипничук, Михайло Мельник, Микола Різник, Ігор Шевчук та Андрій Троценко.

Переможцем турніру стала команда депутатів Коломийської районної ради, друге місце виборола команда Косівської районної ради, третє – Галицької районної ради, четверте – Івано-Франківської міської ради.

Кращими стали – зв’язуючий гравець Олександр Чабак із команди Галицької районної ради, різносторонній гравець – Богдан Болюк, капітан і тренер команди Коломийської районної ради (голова ради), нападник – Роман Матейчук із Косівського району.

– Я вважаю, що турнір вдався. Перемогли сильніші. Результати чесні і непередбачувані, як і сама гра. Ми всі отримали море задоволення і спортивного азарту. Турнір перший, але вже точно не останній, бо своїм прикладом ми пропагуємо здоровий спосіб життя, – зазначив ініціатор турніру, голова Івано-Франківської обласної ради, капітан волейбольної команди облради Олександр Сич.

За результатами змагань сформують команду, яка представлятиме область на заключному етапі Всеукраїнської спартакіади депутатів 4 – 8 жовтня у місті Алушті.

Прес-служба голови обласної ради.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!